Rīgā -3°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 18. decembris
Vārda dienas Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Latvijas kausa trešais posms enduro sprintā Emburgā jau šonedēļ

  • Kristīne Ābelniece, LaMSF | Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2016. gada 15. jūlijā
  • 0 komentāri

Pavisam nesen aizvadījām 2. Latvijas kausa posmu enduro sprintā, bet jau šo sestdien, 16.jūlijā, neļaujot sportistiem atslābt un mazināt pozitīvās emocijas, visi tiek aicināti uz šī sacensību seriāla 3.posmu Emburgā. Paralēli norisināsies arī Lietuvas kausa 2. posms, kas nodrošinās kaimiņvalstu konkurenci.

Sacensības norisināsies netālu no Salgales pagasta, Emburgas – karjeru „Akmenscūciņas” un „DSG karjeri” apkaimē (sacensību norises vietas koordinātes 56°34’31.0”N, 24°04’04.0”E 56.575278, 24.067778). Viena apļa garums būs 25 kilometri un sportistiem būs jāliek lietā visas savas iemaņas, lai veiktu pārbraucienus pa meža takām, purviem, pļavām, izcirtumiem un dolomīta karjerām, protams, veicot testus pa ne mazāk aizraujošu un mainīgu segumu. Ņemot vērā, ka sacensības ir pavisam tuvu, aicinām ikvienu sportistu reģistrēties laikus, izmantojot Enduromanager.eu reģistrēšanās sistēmu. Pieteikšanās termiņš ir 15.jūlija plkst.: 14:00 – nenokavē!

Trases malā atbalstīt sportistus aicinām ikvienu motosporta cienītāju – šeit, Emburgas enduro sprinta sacensībās būs iespēja vērot īstu cilvēka un motocikla cīņu ar dabas piedāvātajiem izaicinājumiem. Reģistrēšanās sacensībām pasākuma norises vietā jau no plkst.: 8:00, bet pirmie starti plkst.: 12:00. Paredzamais uzvarētāju apbalvošanas laks plkst.: 17:30

Atgādinām, ka šosezon enduro sprinta Latvijas kausa ieskaitē paredzēti četri posmi. Divi no tiem jau aizvadīti, bet noslēdzošais, 4.posms 20.augustā norisināsies Zantē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs