Rīgā -3°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 18. decembris
Vārda dienas Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Ralija reida karuseļa čempionāts "3H un 6H Cross Country" tomēr būs!

  • Teksts un foto: Iveta Kaminska (AutoEuro)
  • |
  • Publicēts 2016. gada 15. jūlijā
  • 2 komentāri

Tikšanās vieta un cīņas izturības braucienos trīs un sešu stundu garumā notiks jau šajā sestdienā, 16. jūlijā, tradicionāli Emburgas pusē, Ozolnieku novadā, karjera "Akmenscūciņu" pieguļošajās teritorijās.

Nav iespējams mierīgi sēdēt mājās un raudzīties kā citi sportisti rūcina savus spēkratus un dodas cīņā. Arī šogad "Akmeņcūciņu" un "DSG karjeru"apkārtnē norisināsies sīvas cīņas par godalgotajām vietām Latvijas čempionāta "AutoEuro 3H Cross Contry" un Latvijas Kausa "AutoEuro 3H Cross Contry" sacensībās, kas šosezon paredzēts, kas sastāvēs no četriem posmiem.

Auto jau ir saskrūvēti un notestēti, gaidot savu zvaigžņu stundu. Sacensības, kas ilgst 6h garumā, ir nopietns pieteikums tehnikai un sportistiem. Daudz kas būs atkarīgs arī no laikapstākļiem. Sacensību trase būs piemērota gan 4×4 piedziņas, gan klasiskās piedziņas vieglajiem auto. Pieskrūvējam vēl beidzamās skrūves un aiziet uz sacensībām!

Sacensību norises datumi:

1.posms 16.07.2016
2.posms 09.10.2016
3.posms 23.10.2016
4.posms 06.11.2016

Nolikums un pieteikšanās anketa >>

Jaunums dalības maksās! Lai ņemtu dalību Latvijas čempionātā - 3 stundu braucienā - maksa EUR 70, Latvijas kausā - 6 stundu braucienā maksa EUR 65, bet ja sportists izvēlas pacīnīties abos sacensību veidos, tad maksa tikai EUR 85!

Starts plkst. 11:00.

Skatītāji tās varēs vērot bez ieejas maksas. Būs arī bufete.

 

2 komentāri

  • Kristaps pirms 2 gadiem

    Kāpēc nebija izziņots?

  • Jānis pirms 2 gadiem

    Super forsš pasākums

Vārds

Komentārs