Rīgā 12°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 21. jūlijs
Vārda dienas Meldra, Meldris, Melisa

Kartinga braucējs Zviedris pirmo reizi karjerā aizvadījis testus ar F4 formulu

  • AutoEuro | Foto: Facebook.com/ValtersZviedrisRacing
  • |
  • Publicēts 2018. gada 8. oktobrī
  • 0 komentāri

Latviešu kartingists Valters Zviedris pirmo reizi karjerā aizvadījis testus ar F4 kategorijas sacīkšu formulu, turklāt jau pirmajā reizē uzstādījis atzīstamus rezultātus.

Drīz pēc Latvijas kartinga čempionāta finālposma Zviedris devās uz Somiju, lai Botniaringas trasē veiktu izmēģinājuma braucienus ar starptautiskajiem FIA noteikumiem atbilstošu "Formula 4" automašīnu. Testu diena izvērtās ļoti veiksmīga, un Valters jau no otrā treniņa stabili uzrādīja otro līdz trešo ātrāko apļa laiku no septiņiem uz testiem uzaicinātajiem braucējiem. Sportists tikai par 0,5 sekundēm aplī atpalika no jau sezonu ar F4 startējušā soma M.Laitalas un par 0,3 sekundēm no šveicieša G.Sosī, kurš šogad visu gadu startējis Eiropā spēcīgākajā, Itālijas F4 čempionātā. Jāpiebilst, ka šveicietis sezonas laikā ir izcīnījis divas uzvaras kvalifikācijā.

Pateicoties šim lieliskajam testu dienas rezultātam, Zviedris ir saņēmis uzaicinājumu "SMP" komandas sastāvā startēt Ziemeļeiropas zonas (NEZ) čempionāta noslēdzošajā posmā, kas no 20. līdz 21.oktobrim norisināsies Asenes trasē, Nīderlandē.

Vairāk par SMP NEZ F4 čempionātu var lasīt ŠEIT.

Komanda informē, ka šobrīd aktīvi meklē atbalstītājus, kas varētu palīdzēt segt šo sacensību izmaksas. Lai gan piedāvājums finansiāli ļoti pievilcīgs, par 60% zemāks nekā standarta cena, kuru maksā šī brīža čempionāta dalībnieki, nepieciešamā summa startiem šādā līmenī ir gana prāva. Tādēļ, ja ir vēlme un iespējas, palīdzēt ziedojumu vai jebkādā citā veidā, komanda lūdz kontaktēties ar to pa tālruni +371 29275010. Kontaktinformācija un informācija par ziedojumu iespējām atrodama arī ŠEIT. Pretī tiks dots viss iespējamais reklāmas laukums uz F4 automašīnas, kas jau gaida Valteru, kā arī sponsori tiks pieminēti visos komandas sociālo mediju portālos un publikācijās.

Informācija par sacensībām Asenē ŠEIT.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs