Rīgā 9°C
Sekojiet ziņām
ceturtdiena 15. novembris
Vārda dienas Leopolds, Unda, Undīne

Latvijas kartingistiem septiņi pjedestāli "Rotax Max Nordic" finālā

Nedēļas nogalē Igaunijā, Langes trasē notika noslēdzošais "Rotax Max Nordic" seriāla posms. Mūsu kartinga braucēji kārtējo reizi pierādīja sevi kā spēku, ar ko jārēķinās.

MicroMax klasē uzvaras laurus plūca Aleksanders Skjeltens, kurš, līdz ar šo panākumu posmā, nodrošināja sev vicečempiona titulu kopvērtējumā. Vēl šajā klasē startēja Roberts Purmalis un Gustavs Akmens, viņiem, attiecīgi, sestā un septītā vieta posmā.

MiniMax klasē visu pjedestālu aizņēma mūsu sportisti. Nepārspēts palika Tomass Štolcermanis, kas šogad triumfējis visos trīs notikušajos "Rotax Max Nordic" posmos. Viņam arī pārliecinoša līderība sezonas kopvērtējumā. Kas interesanti, posmā otro un trešo vietu sadalīja Mārtiņš Janovskis un Patriks Noels Ločmelis, kuri arī kopvērtējumā ir otrajā un trešajā pozīcijā.

DD2 Master klasē pie zelta tika Iļja Aļoškins, kas sezonas kopvērtējumā nu ir otrajā vietā. Savukārt Ēriks Gasparovičs kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena, bet sezonas kopvērtējumā šajā klasē izcīnījis ceturto vietu.

SeniorMax klasē godpilno trešo vietu izcīnīja Valters Zviedris un arī sezonas kopvērtējumā starp 25 braucējiem no visas Baltijas, Skandināvijas valstīm, Polijas, Ungārijas un Ukrainas Valters ieņem trešo vietu.

DD2 klases finālā rezultātus mūsējiem noteikti ietekmēja daudzās sadursmes un tehniskas ķibeles. Krists Ziders aizcīnījās līdz ceturtajai vietai, piektais palika Kristians Rihters, sestajā vietā Ričards Šubeckis, astotais - Tomass Birstiņš un desmitajā vietā Tatvejs Makušins.

JuniorMax klasē startēja Matīss Maļinovskis, kurš palika devītais, Mikus Jaševics 13. pozīcijā, bet Artjoms Šestakovs - 14. vietā.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs