Rīgā 24°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 12. maijs
Vārda dienas Ina, Ināra, Inārs, Valija

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

“Norde”: Pircēji vairāk izvērtē mazizmēra un mazlitrāžas dzinēju automašīnas

  • Iveta Kaminska
  • |
  • Publicēts 2020. gada 30. septembrī
  • 0 komentāri

Caurmērā biežāk nekā periodā pirms pandēmijas, auto pircēji ir sākuši izsvērt auto ekspluatācijas izmaksas ilgtermiņā, priekšroku dodot mazā segmenta spēkratiem un mazlitrāžas dzinēju automašīnām, tā novērojis auto salona “Norde” īpašnieks Dainis Bremze.

Pārdošanas līderi Latvijā pagaidām nemainīgi ir apvidus auto, bet strauji augošie mazizmēra auto pārdošanas radītāji liek secināt, ka situācija var mainīties. 

Periodā pēc pandēmijas ir pieaudzis mazo auto pieprasījums, piemēram, Renault CLIO. “Iespējams, ka cilvēki, rūpējoties par savu veselību, biežāk izvēlas izmantot personīgo auto nevis sabiedrisko transportu. Līdz ar to pilsētu iedzīvotājiem aktualizējas nepieciešamība pēc kompakta, viegli manevrējama un ekonomiska transportlīdzekļa,” teica Dainis Bremze.

 

Jūtamas izmaiņas pārdošanā radījušas arī 2020.gada sākumā uzstādītās ekoloģiskās normas “EUROd full” jeb “EURO 6d”, kas paredz jaunu dzinēju ieviešanu, lai samazinātu CO2 izmešus. Šā iemesla dēļ autoražotājiem bijusi saspringta vasara, un dīlera centrs saskāries ar pasūtīto spēkratu vēlu piegādi. Radās situācija, ka pieprasījums pēc mazlitrāžas auto pat pārsniedza piedāvājumu.

 Lai auto ekspertiem un žurnālistiem būtu iespēja pārliecināties, ka mūsdienīgi mazlitrāžas auto neatpaliek no saviem lielajiem brāļiem, tad uzaicinātajiem viesiem tika dota iespēja doties izbraucienā “Norde” auto testa dienā  un izbaudīt kopskaitā 12 automašīnas. Klāsts bija plašs - Renault elektromobilis ZOE, ārkārtas stāvokļa laikā popularitāti ieguvušais komercauto modelis TRAFIC, tajā skaitā arī zināmie un iemīļotie modeļi CLIO, MEGANE, CAPTUR, KOLEOS un jaunākās paaudzes ESPACE. Krosoveru entuziastiem bija iespēja sēsties pie LPG dzinēja darbinātā Dacia DUSTER stūres. Nissan auto klāstu pārstāvēja QASHQAI, X-TRAIL, JUKE un elektroauto LEAF.

 

Brauciena maršrutā Rīga – Sigulda – Rīga bija vairāki apstāšanās punkti, lai dalībnieki spētu izbaudīt katra spēkrata piedāvāto. Lai automobiļus izmēģinātu dažādos apstākļos, maršrutā bija iekļauti daudzveidīgi dažāda profila ceļi, tai skaitā arī rallistiem un autossporta cienītājiem labi zināmais posms – “Lielie Kangaru kalni” - līkloču šķēršļu joslas ceļš, kas vijās cauri mežam,. Testēts tika arī 26.augustā atklātais Vidzemes šosejas posms no Garkalnes līdz “Sēnītei”. Siguldā braucējus izklaidēja improvizācijas teātris “Spiediens” ar humora pilnu uzvedumu.

 Braucienā ikvienam bija iespēja aprunāties ar auto tirdzniecības uzņēmuma “Norde” īpašnieku Daini Bremzi un izpilddirektoru Didzi Bremzi, kā arī citiem uzņēmuma ekspertiem – tirdzniecības nodaļas vadītāju Eduardu Ptičkinu un konsultantu Ģirtu Ozoliņu, pēcpārdošanas nodaļas vadītāju Gintu Bremzi un Renault pārdošanas vadītāju Jāni Trēziņu, lai uzzinātu plašāku informāciju gan par katra auto īpašajām niansēm, jauninājumiem, kā arī cenu. Tālāk jau izvēle katra paša ziņā!

 Par “Norde”

1995.gadā dibinātā SIA “Norde” ir viens no vadošajiem Latvijas auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas ir oficiālais Nissan, Renault un Dacia pārstāvis. “Norde” kā ģimenes uzņēmums ar pasaules elpu jau 25 gadus īsteno rūpīgi pārdomātu darbības stratēģiju, kas nodrošina klientu lojalitāti un biznesa panākumus “Norde”, kā arī uzņēmuma pārstāvētajiem zīmoliem. “Norde” nodrošina gan mašīnu tirdzniecību, gan servisa pakalpojumus – apkopi, garantiju, rezerves daļas, aksesuārus, ļoti kvalitatīvu virsbūvju remontu, kā arī auto nomu. Klientiem ir pieejams pilns pakalpojumu spektrs, gan iegādājoties automašīnu, gan tās ekspluatācijas laikā. “Norde” piedāvā arī lietotu automašīnu iegādi un pasūtīšanu. “Norde apdrošināšana” sadarbojas ar visām Latvijā strādājošām apdrošināšanas kompānijām, tādēļ var piedāvāt klientiem izdevīgākos OCTA, KASKO, u.c. apdrošināšanas nosacījumus.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs