Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 24. maijs
Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone

"Dacia" Ženēvas auto izstādē prezentē 2019. gada speciālās modeļu versijas

2019. gada Ženēvas auto izstādē Dacia prezentējusi speciālo sēriju Ultimate, kas dažās valstīs būs sastopama ar nosaukumu Techroad*. Speciālās modifikācijas pieejamas Duster, Logan un Stepway modeļiem. Turklāt Sandero, Logan MCV, Lodgy un Dokker ir pieejami vēl divās krāsās: Fusion Red un Highland Grey.

Tā arī bija iespēja prezentēt jaunos 1.3 TCe 130 GPF un 150 GPF Duster dzinējus. Šie benzīna dzinēji sevī apvieno alianses jaunākos sasniegumus, nodrošinot visaugstākās prasības uzticamības un izturības ziņā.

Spēcīgs dizains, sarkani apdares akcenti

Speciālās sērijas Ultimate (vai Techroad, atkarībā no pārdošanas valsts) modeļus izceļ sarkani eksterjera akcenti - uz virsbūves līnijām, sānu spoguļiem un sliekšņiem, kā arī salonā - uz durvju paneļiem, apkārt gaisa ventilācijas atverēm, uz sēdekļiem un pat grīdas paklājiņiem priekšā un aizmugurē. Salona izskats ir patīkams, tajā dominē gaiši pelēkie un pieklusināti sarkanie toņi, kas kontrastē ar tumšo instrumentu paneli.

Sarkani dekoratīvie centra vāciņi izceļ jaunos 16 collu (Duster modelim - 17 collu) Sparkling Silver Grey/Erbe Grey divtoņu diamond-cut vieglmetāla diskus. Šis atjautīgais risinājums padara diskus ļoti pievilcīgus, kā arī ekonomiski izdevīgus un viegli kopjamus.

Šie īpašās sērijas modeļi ir aprīkoti ar noderīgām Dacia tehnoloģijām, piemēram, atpakaļskata kameru un parkošanās sensoriem, automātisku gaisa kondicionēšanu, hands-free atslēgkarti un City Plus pakotni (Duster modelim) ar aklās zonas noteikšanas sistēmu, apkārtskata kameru un Media Nav Evolution multimediju sistēmu, kas savietojama ar Apple CarPlay® un Android Auto®. Atkarībā no valsts transportlīdzekļi pēc pieprasījuma ir pieejami jau no janvāra, taču Eiropā un 44 citās valstīs, kur tiek pārdoti Dacia automobiļi, oficiālā tirdzniecība sāksies marta sākumā.

“Šo modeļu tirdzniecības uzsākšana liecina, ka 2019. gada sākums būs daudzsološs! Tas ir turpinājums rekordveiksmīgajam 2018. gadam Eiropā, kad ar Sandero un New Duster modeļiem piedzīvojām pārdošanas apjomu pieaugumu par 20,5%,” stāsta Ionuţ Gheorghe, Dacia pārdošanas un mārketinga direktors.

Jauns pārdošanas rekords

2018. gadā Dacia visā pasaulē pārdeva 700 798 transportlīdzekļus, palielinot globālā zīmola pārdošanas apjomus par 7% (7,5% vieglo automobiļu un 1,1% vieglo kravas automobiļu tirgū).

Tas ir jauns Eiropas rekords! Ar 511 622 reģistrētiem transportlīdzekļiem (+10,3%) tirgus daļa sasniedza 2,9% (+0,3 punkti).

Sandero saskaņā ar pārdošanas reitingiem joprojām ir 2018. gada populārākais Dacia modelis. Pirms gada klajā laistais New Duster ir populārākais Dacia modelis Eiropā.

* Francija, Itālija, Lielbritānija, Ziemeļvalstis, Adrijas jūras reģiona valstis...

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs