Rīgā 22°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 20. augusts
Vārda dienas Bernhards, Boriss

"Goodyear" radījis īpašas riepas autonomajam automobilim "Citroën 19_19 Concept"

  • AutoEuro | Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2019. gada 20. maijā
  • 0 komentāri

Savā 100. gadadienā "Citroën" prezentējis autonomo elektroautomobili "19_19 Concept", kas apvieno ekskluzivitāti, komfortu un privātumu. Savukārt "Goodyear" papildina šī unikālā automobiļa komfortu un viedo sniegumu ar īpaši liela izmēra un estētiski tieši tam piemērotām konceptriepām C100.

 Konceptriepas""Goodyear C100" ir īpaši izstrādātas automobilim "Citroën 19_19 Concept," saka "Goodyear" Eiropas Patērētāju segmenta riepumārketinga vadītājs Maiks Ritokoskis. "Atbalstot autonomo automobili, tajās izmantotas tehnoloģijas, kas nodrošina maksimālu komfortu un efektivitāti elektromobilitātei un viedajāmiespējām."

KonceptriepāmC100 ir vairākas inovatīvas funkcijas:

  • "Augsta un šaura" riepas proporcija. Riepu C100 diametrs ir gandrīz viens metrs, salīdzinājumam - vidēji riepām tas ir 60 cm. Lielais diametrs nodrošinās efektivitāti, komfortu un vairākus snieguma uzlabojumus, piemēram, mazāku rites pretestību, kas palielinās energoefektivitāti un "Citroën 19_19 Concept" nobraukto kilometrāžu, kā arī uzlabotu vadāmību un sniegumu uz slapjaceļa seguma.
  • Individuāli veidots protektora zīmējums. Riepām C100 dabas iedvesmotaisprotektora dizains nodrošina gan komfortu, gan uzlabotu vadāmību. Riepu C100 protektorā ir gandrīz par 100 blokiem vairāk nekā vidēji riepā, tāpēc tā spēj nodrošināt ievērojami klusāku pārvietošanos, kas ir ārkārtīgi svarīgi komfortabla brauciena nodrošināšanai ar elektroautomobili.Riepu C100 protektora izstrādei iedvesmu ir sniedzis dabīgs sūklis. Adaptīvais protektors, kas sausumā kļūst cietāksun mitrumā - mīkstāks, uzlabo transportlīdzekļa vadāmību, saķeri ar ceļa segumu un bremzēšanu dažādos apstākļos.
  • Inteliģence un savienojamība. Konceptriepas C100 ir izstrādātas, lai izmantotu moderno sensoru tehnoloģiju. Tās spēsnovērtētlaikapstākļus un ceļa segumu, kā arī sazināties ar "Citroën 19_19 Concept" autonomo vadības sistēmu, tā uzlabojot braukšanas sniegumu. Tajās ir izmantota arī uzlabotā aktīvā nodiluma tehnoloģija, kas novērtē riepas stāvokli, ļaujot proaktīviveikt profilaktisku riepu apkopi.

Lai gan riepas C100 ir pilnībā konceptuālas, dažas no funkcijām "Goodyear" izmanto jau patlaban, piemēram, "augsto un šauro" riepas proporciju, bet inteliģentās riepas iespējas ir izstrādes procesā.

""Citroën" ir mobilitātes pionieris, kas jau kopš uzņēmuma pirmsākumiem ir izstrādājis ikoniskus automobiļus un satriecošas jaunas tehnoloģijas. Laikā, kad uzņēmums svin savu 100. gadadienu, "Goodyear" ir pagodināts būt par "Citroën" partneri un kopā ierakstīt vēl vienu nodaļu mobilitātes nākotnē," saka M.Ritokoskis.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs