Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 24. maijs
Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone

Jaunais "Nissan NP300 Navara" kļūst par Starptautiskā pikapa godalgas uzvarētāju

  • Iveta Kaminska
  • |
  • Publicēts 2015. gada 28. novembrī
  • 0 komentāri

Lionā, Francijā, apbalvošanas ceremonijā jaunais Nissan NP300 Navara kļuvis par 2016. gada Starptautiskā pikapa godalgas (International Pick-Up Award 2016) uzvarētāju.

Nissan nule atklātais, jaunais pikaps pārspējis sīvos sāncenšus – Mitsubishi L200 un Ford Ranger, konkursa žūrijai novērtējot NP300 Navara izcilību uz ceļa un apvidus apstākļos, spēcīgā dzinēja jaudu un kravnesību.

Jaunais NP300 Navara izgāja rūpīgos Starptautiskā pikapa testu procesus, kuros tika novērtētas pikapu spējas apvidus apstākļos, veiktspēja un vērtība attiecībā pret cenu. Testos tika pārbaudītas arī pikapu spējas kalpot par īstiem „darba zirgiem”, kas ietvēra vilktspējas salīdzināšanu.

Jaunais NP300 Navara dāvā krosoveru iedvesmotu komfortu un izsmalcinātību, vienlaikus saglabājot Navara izslavētās spējas apvidus apstākļos, izturību un kravnesību.

Tā robustā šasija lepojas ar virkni jaunu elementu, tostarp pilnīgi jaunu piecu sviru aizmugurējo balstiekārtu Double Cab versijai un iespaidīgu kravas kasti, kas ir par 67 mm garāka nekā iepriekšējam automobiļa modelim.

Pikapu tirgum unikālas ir arī daudzās inovatīvās automobiļa tehnoloģijas, kas pieejamas par pieņemamu cenu, piemēram, apkārtskata monitors (AVM) un ārkārtas bremzēšanas sistēma (FEB), kuru mērķis ir vēl vairāk uzlabot automobiļa braukšanas komfortu un praktiskumu.

Filipe Gira-Boutods (Philippe Guérin-Boutaud), Nissan LCV BU korporatīvais viceprezidents, saka: „Šis prestižais apbalvojums novērtē Nissan 80 gadu pieredzi pikapu segmentā. Starptautiskā Gada pikapa žūrijas rūpīgie testi pierādīja pilnīgi jaunā NP300 Navara izturību un inovatīvo raksturu.”

„Ir patiess gods tapt izvēlētiem par Starptautisko Gada pikapu žūrijā, ko veido vispieredzējušākie komercautomobiļu žurnālisti visā Eiropā. Paldies Starptautiskā pikapa žūrijai par šo balvu un par nepārspējamo jaunā Nissan NP300 Navara produkta izcilības novērtējumu!”

 Pilnīgi jaunā NP300 Navara ražošana tika uzsākta Barselonā šajā mēnesī. Pārdošanā visā Eiropā tas nonāks 2016. gada februārī.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs