Rīgā -3°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 18. decembris
Vārda dienas Klinta, Kristaps, Kristers, Kristofers, Krists

Jaunais "Subaru XV" saņem augstāko novērtējumu "Euro NCAP" drošības testā

Pilnīgi jaunais "Subaru XV" ir ieguvis maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu 2017. gada Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programmas "Euro NCAP" drošības testā.

Pilnīgi jaunais "Subaru XV" ir pirmais modelis, kas veidots uz jaunās "Subaru" globālās platformas (SGP), kas sniedz augstāku drošības, braukšanas baudījuma un komforta līmeni. SGP piedāvā ievērojamus virsbūves un šasijas stingrības uzlabojumus, bet trieciena enerģijas absorbēšanas spēja ir paaugstinājusies par 40% salīdzinājumā ar pašreizējiem modeļiem. Pilnīgi jaunais "Subaru XV" modelis ir aprīkots ar septiņiem drošības spilveniem, tostarp vienu SRS ceļgalu drošības spilvenu vadītājam, un uzlabotām drošības jostām ar bloķējamu mēlīti, kas mazina savainojumus un labāk aizsargā visus pasažierus sadursmes gadījumā.

"Subaru EyeSight" vadītāja palīgsistēma, kas ir iekļauta "Subaru XV" pamataprīkojumā, uzrādīja ļoti labus rezultātus "Euro NCAP" autonomās avārijas bremzēšanas testā ar citiem transportlīdzekļiem un gājējiem. "EyeSight" vadītāja palīgsistēma sastāv no divām digitālajām stereoskopiskajām kamerām, kas uzrauga satiksmes plūsmu, brīdina vadītāju par priekšā esošajiem riskiem un iedarbina pirmssadursmes bremzēšanu ārkārtas situācijās. "EyeSight" sistēma pilda arī sānu kontroles atbalsta funkcijas, brīdinot vadītāju par neparedzētu novirzīšanos no braukšanas joslas un palīdzot palikt ieņemtajā joslā.

"Drošība ir "Subaru" pamatvērtība," saka "Subaru Europe" prezidents un izpilddirektors Masamiči Kudo. "Šī ir jau sestā reize pēc kārtas, kad "Subaru" saņem prestižo "Euro NCAP" piecu zvaigžņu vērtējumu."

Pilnīgi jaunā "Subaru XV" drošība ir augstu novērtēta visā pasaulē. Tas ieguva maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu Japānas "NCAP" trieciena testos, sasniedzot visu laiku augstāko rezultātu. ASV jaunais "Subaru XV" saņēma 2017. gada "TOP SAFETY PICK+" vērtējumu no Lielceļu drošības apdrošināšanas institūta ("IIHS").

Jaunais "Subaru XV" jau pieejams Latvijas autosalonos. Tā cena sākas no 22 990 eiro.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs