Rīgā 12°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 16. septembris
Vārda dienas Asja, Asnate, Dāgs

No rītdienas Latvijā būs pieejams jaunais "BMW R 1250 GS"

  • FOTO: PUBLICITĀTES
  • |
  • Publicēts 2018. gada 7. novembrī
  • 0 komentāri

Lai arī motociklu sezona ir noslēgusies, paruna vēsta, ka ratus jākaļ ziemā, bet ragavas - vasarā. BMW ir celmlauzis gan automašīnu, gan motociklu ražošanā, šoruden zīmols ir sarūpējis jaunumus visiem motociklu jaudas un garo distanču cienītājiem – no 8. novembra Latvijā būs pieejams jaunais BMW R 1250 GS.

Jau vairāk nekā 35 gadus boksermotors “BMW Motorrad” GS modeļos ir apzīmējis spēcīgu un uzticamu dzinēju. Jaudīgais dzelzs rumaks ir lielisks sabiedrotais, lai mērotu garas distances, dotos tālākos un tuvākos piedzīvojumos. Jauno GS modeli novērtēs arī visi bezceļu braukšanas piekritēji, tādēļ kaislīgākie motociklu braucēji ir aicināti jau laikus ieplānot nākamo galamērķi, jo liels attālums jaunajam GS nav šķērslis.

Ar būtiski pilnveidotu boksermotoru un tajā pielietoto “BMW ShiftCam” tehnoloģiju jaunais R 1250 GS sasniedz pilnīgi jaunu veiktspējas, darbības vienmērības un efektivitātes līmeni. Dzelzs rumaka jaunais dzinējs nodrošina mazākus izmešus un zemāku degvielas patēriņu, kā arī īpaši patīkamu skanējumu. Šo mērķu sasniegšanai pirmo reizi “BMW Motorrad” sērijveida motociklā pielietota “BMW ShiftCam” tehnoloģija, kas nodrošina maināmu ieplūdes vārstu atvēršanas ilgumu un augstumu.

Jauno motociklu īpaši novērtēs tie, kuri mēdz doties moto ceļojumos kalnainākā apvidū. R 1250 GS ir aprīkots ar braukšanas režīmu sistēmu Pro ar papildu iestatījumiem, dinamisko saķeres kontroli DTC, ABS Pro, palīgu kustības uzsākšanai pret kalnu “Hill Start ControlPro” un dinamisko bremzēšanas palīgu DBC, kas pieejams kā papildu aprīkojums.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs