Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 24. maijs
Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone

"Renault" atklāj jauno "Alaskan" pikapu

  • Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2019. gada 6. martā
  • 0 komentāri

Renault atklājusi Alaskan ICE izstāžu modeli Ženēvas starptautiskajā auto izstāde. Šis modelis iepazīstina ar ierobežota izlaiduma automobili, kas nonāks tirgū 2019. gada rudenī, un pirmā valsts, kur būs pieejams šis auto, būs Šveice. Modeļa dizainu izteiksmīgāku padara divu toņu virsbūve un speciālie pielāgojumi.

BRĪNIŠĶĪGS PIKAPS AR MODERNU DIZAINU 

Renault Alaskan pikaps Eiropā parādījās 2017. gada septembrī. Alaskan ICE Edition ir izstāžu automobilis, kas atklāts 2019. gada Ženēvas auto izstādē. Ledus baltā krāsa skaisti kontrastē ar melniem un sarkaniem ārējiem akcentiem.

Ekskluzīvais divu toņu spēkrats piedāvā vairāk vietas mantu pārvadāšanai un aizsargā kravu transportēšanas laikā. Renault Alaskan ICE Edition ar 18” melniem vieglmetāla riteņu diskiem, spārnu aizsargiem, apvidus braucieniem piemērotām riepām, haizivs spuras antenu un daudz ko citu parāda, ka tam iespējami daudzi pielāgojumi.  Modelis ir pārsteidzošāks, nekā jebkad, ar stilīgu priekšu un atlētiskām līnijām.

INTERJERS, LAI CEĻĀ IZBAUDĪTU IK BRĪDI

Ērta, plaša kabīne, kas ir aprīkota ar pieciem ādas sēdekļiem un audio sistēmu, kas lepojas ar sešiem fokusa stereo skaļruņiem ar Dôme Flax tehnoloģiju.  Renault Alaskan ICE Edition piedāvā uzlabotu apskaņošanu, lai jūs ceļā izbaudītu katru brīdi.

DAUDZVEIDĪGS KĀ ŠVEICES NAZĪTIS

”Aļaskas ICE Edition tiks galā jebkurā situācijā un ir gatavs visiem scenārijiem gan biznesa, gan apvidus braucienos, gan brīvā laika izbraucienos.  Izstādes automašīnai ir visas Alaskan pielāgoto izvēļu iespējas, aksesuāri un konversijas iespējas. 

Šie īpaši pielāgotie risinājumi atvieglo dzīvi vadītājiem, darbā un atpūtā, un tam ir divu toņu Renault dizaina virsbūve ar aizslēdzamu bagāžas nodalījuma pārsegu, bīdāmu un noslēdzamu kravas kastes pārklāju, kravas kastes aizsargu un daudz kas cits.

Alaskan ir piemērots profesionālai un personiskai lietošanai un piedāvā plašu kravas nodalījumu (2,5 m2),  kravnesību 1 tonnu, 3,5 tonnu vilktspēju un iespaidīgas spējas braukt bezceļa apstākļos. 

Renault Alaskan ir stiprs, bet energoefektīvs, aprīkots ar Renault 2,3 litru dCi dzinēju, kas pieejams ar vienu (160 ZS) vai divkāršu turbīnu (190 ZS), piedāvājot visekonomiskāko degvielas patēriņu savā tirgus segmentā.

ALASKAN: PIELĀGOTI RISINĀJUMI AR RENAULT PRO+

Alaskan īpašnieki var paļauties uz Renault Eiropas tīkla (gandrīz 9 000 dīleru) un Renault Pro+ tīkla komandu (gandrīz 500 centru Eiropā) zināšanām un pieredzi, kas apmierinās klientu vajadzības pēc speciāli pielāgotiem transportlīdzekļiem.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs