Rīgā 5°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 17. oktobris
Vārda dienas Gaitis, Gaits, Karīna

Calko komanda šogad Āzijā izcīna bronzu, bet paliek Lemānas rezervistos

  • Juris Dargēvičs | Foto: Facebook.com/CalkoRacingDriver
  • |
  • Publicēts 2018. gada 13. februārī
  • 0 komentāri

Autosportista Konstantīna Calko pārstāvētā komanda "ARC Bratislava" oficiālajā dalībnieku sarakstā uz šī gada Lemānas 24 stundu sacensībām pieskaitīta rezervistiem. Tikmēr Āzijas čempionātu, kas notika četru posmu ietvaros, izdevies noslēgt augstajā trešajā vietā.

Organizatori publiskojuši oficiālo sarakstu ar komandām, kas šī gada 16. jūnijā stāsies uz starta leģendārajās autosacīkstēs Francijā, Lemānas trasē. Jau pērn "ARC Bratislava" vienība ar Konstantīnu Calko sastāvā piedalījās tajās, un tāds pats plāns tai ir arī šogad. Sarakstā gan komanda atrodama rezervistu sarakstā, arī šogad cerot startēt otrajā spēcīgākajā klasē LMP2 ar "Ligier-Gibson JSP217" prototipu.

Rezervistos atrodamas vēl astoņas citas komandas.

Tikmēr 60 mašīnas apstiprinātas dalībai sacīkstēs. Spēcīgākajā klasē LMP1 gatavojas startēt desmit prototipi, 20 mašīnas pieteiktas dalībai LMP2 klasē, tāpat 17 spēkrati gatavojas startam LM GTE PRO kategorijā, bet vēl 13 - klasē LM GTE AM.

Lemānas sacensību dalībnieki >>

"ARC Bratislava" ar Calko sastāvā jau noslēgusi "Asian Le Mans Series" čempionāta sezonu, kas tika aizvadīta ar posmiem Ķīnā, Japānā, Taizemē un Malaizijā. Lai gan nevienā no tajiem uzvarēt neizdevās, kopvērtējumā LMP2 klasē, kas šajā čempionātā ir spēcīgākā, izcīnīta augstā trešā vieta gan pilotu, gan komandu vērtējumā. Sastāvā brauca arī komandas īpašnieks un vadītājs Miroslavs Konopka no Slovākijas, holandietis Riks Breukerss un kolumbietis Gustavo Jakamans.

ALMS čempionāta kopvērtējums LMP2 klasē

Komandas:

Piloti:

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs