Rīgā 10°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 25. maijs
Vārda dienas Anšlavs, Junora

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Dalībnieku saraksts Smiltenes folkreisa un krosa posmam turpina papildināties

  • Teksts: Autocross.lv | Foto: s/k Pilskalni
  • |
  • Publicēts 2019. gada 11. aprīlī
  • 0 komentāri

Latvijas krosa sezonas sākums arvien tuvāk - 28. aprīlī Smiltenē startē Folkreisa un krosa vasaras sezona. Pieteikumu saraksti paliek arvien garāki.

Dalībnieku skaits Folkreisa Vasaras kausa pirmajā posmā Tepera trasē jau sasniedzis 30, kas ir labs sezonas sākuma rādītājs. Iepriekš jau līksmojām par kurzemnieku Sanda Džeriņa un Reiņa Lankupa plāniem ceļot uz tālo Smilteni, nu viņiem gatavojas pievienoties vēl divi spēcīgi dalībnieki – junioru vecuma braucējs Kristaps Kļava un Andis Dreimanis. Laba armāda, un laba sajūta par Folkreisa pašsajūtu svarīgajā Kurzemes reģionā.

Cīņām gatavs arī Kaspars Cikmačs, kuram neizdevās ziemas sezona. Kaspars netika uz pirmajiem diviem posmiem gan tehnikas problēmu, gan personīgu iemeslu dēļ. Savukārt trešajā sacīkstē Pilskalnos tika piedzīvota smaga avārija jau pirmajā kvalifikācijā, kas nozīmēja izstāšanos. Cikmačam, kurš jau vairākas sezonas šķiet uz panākumu sliekšņa, šī bija pārliecinoši neveiksmīgākā Folkreisa sezona.

Startam gatavojas arī Kristaps Jaunslavietis, kurš Folkreisā parādās neregulāri, taču ar ļoti apdomātu braukšanu ir bīstams Folkreisa ierastajam pamatsastāvam.

Sacīkstei pieteikti Kaspars Dieriņš un jau iepriekš sarakstos atrodamā Daiņa Žvagina brālis Raimonds. Abi uz starta stājās jau pērn, Folkreisā cīnoties ar Daiņa otru iegādāto auto Toyota Corolla. Raimonds Žvagins ar šo mašīnu startēs arī Smiltenē, savukārt Dieriņš gatavo jaunu Opel Astra. Ļoti iespējams, trīs minētie braucēji veidos arī kopīgu vienību Komandu kausā.

Ik pa brīdim Folkreisā uz starta izbrauc Andis Brikmanis – Smiltene, spriežot pēc pieteikuma, būs viena no apmeklētajām sezonas sacīkstēm. Uz starta arī Aivis Rudzītis, kurš ar ļoti nosvērtu braukšanu ar katru posmu kopš debijas pērnruden arvien vairāk “krīt acīs” ar lieliskiem rezultātiem. Aivis vasarā var izrādīties bīstams top-10 braucējiem. Vēl viens “bīstams tips” varētu būt atraktīvais un ātrais Raivo Antrops. Sacīkstēs atgriežas arī pirms pāris gadiem debitējušais, bet pagaidām maz startējušais Jānis Krivišs.

Sastāvs, protams, papildināsies, līdz pieteikumu termiņa beigām vēl divas nedēļas.

Krosa komisijas kausa ceturtajam posmam gatavojas nu jau astoņi dalībnieki, un skaidrs, ka būs vēl. Iepriekš minētajiem pievienojies Armands Plūme, kas sastādīs burvīgu kompāniju otram ar pilnpiedziņu pieteiktajam Aigaram Bajāram. Taču liekas, ka, lai arī galvenie favorīti, viņi nebūs vienīgie uzvaras kārotāji.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs