Harijs Cīrulis atkal uzvar un nostiprina pārsvaru "Openkart" kopvērtējumā

• Teksts un foto: Openkart.lv
  • |
  • Publicēts 2019. gada 8. aprīlī
  • 0 komentāri

Harijs Cīrulis šogad turpina lielisko sniegumu, "Openkart" čempionāta trešajā posmā "333" trasē izcīnot otro uzvaru šosezon un savu pārsvaru pār otrajā vietā esošo Sergeju Glaņenko palielinot līdz 39 punktiem, bet pār divkārtējo čempionu Andreju Laipnieku - pat par 40 punktiem, kas ir teju vai uzvaras tiesa.

Otrais "trijniekos" finišēja Harija komandas biedrs Krišs Jaunzemis, nodrošinot komandai otro uzvaru pēc kārtas, turklāt izcīnot maksimāli iespējamo punktu skaitu posma ieskaitē - 93, jo abi bija ātrākie arī kvalifikācijā un pēc ātrākā apļa finālos, par ko pienākas papildpunkti. Trešā vieta Normundam Skreijam, kurš, lai arī sacīkstēs piedalās neregulāri, tomēr allaž ir pieskaitāms pie potenciāliem pjedestāla kāpējiem.

"Sodi World Series Sprint Cup" ieskaitē pirmajā braucienā, ko veidoja abas kvalifikācijas sesijas, uzvarēja Jaunzemis, otrais Cīrulis, bet trešais Laipnieks. Otrajā braucienā, ko veidoja fināla rezultāti, uzvara Harijam, tad Krišs un trešais Normunds.

Komandām otrā vieta "Movers.lv", jo Dāvis Zalmans un Andrejs Laipnieks finišēja uzreiz aiz pjedestāla, turklāt Andrejs pirms problēmās ar kartingu ilgu laiku atradās ļoti stabilā trešajā pozīcijā. Trešā vieta "Brum Drum", kas ir vecākā aktīvā komanda, turklāt kopš pašiem pirmsākumiem komandā ir startējuši vien četri braucēji.

Izaicinājuma kausā uzvara Dāvim, otrais Jānis Petrānis, bet trešais Didzis Grāvītis. Didzis uzvarēja debitantu ieskaitē aiz sevis atstājos Arni Namnieku un Luīzi Ceru, turklāt Didzis tagad izvirzījās arī ieskaites vadībā.

90+ vērtējumā pirmā uzvara ieskaitē kādreizējam Izaicinājuma kausa ieguvējam Kasparam Ritumam, otrais Nauris Agafanovs, bet pirmais pjedestāls Kristapam Gādmanim.