Rīgā 6°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 6. decembris
Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks

Jānis Eglīte "Drift Allstars" posms Čehijā noslēdz ar avāriju [video]

  • Juris Dargēvičs
  • |
  • Publicēts 2014. gada 3. jūlijā
  • 0 komentāri

Latviešu drifteris Jānis Eglīte piedzīvojis avāriju "Drift Allstars" čempionāta otrā posma kvalifikācijā Čehijā.

2013. gada "Drift Allstars" vicečempions Eglīte bija vienīgais sportists no Latvijas, kas bija devies cīņā uz Čehiju.

Tomēr nedēļas nogale Sosnovas trasē viņam nebija viegla. Izlaidis pirmos treniņbraucienus, kas notika ceturtdien, trasē sportists ieradās vien piektdien. Vēlāk atklājās problēmas ar ātrumkārbu, bet iesildīšanās braucienā pirms kvalifikācijas tika piedzīvota avārija. Tā rezultātā no tālākas dalības Čehijas posmā nācās izstāties.

Par uzvarētāju Sosnovā kļuva 2013. gada trešais ātrākais "Drift Allstars" braucējs Dāvids Karkosiks no Polijas. Viņam finālā izdevās pieveikt 2011. gada čempionu Džeimsu Dīnu no Īrijas. Savukārt cīņā par trešo vietu poļu sportists Mareks Vartalovičs pārspēja igauni Haroldu Valdma.

Pirmajā posmā Londonā Jānis Eglīte nevarēja startēt finālā mašīnas dzinēja defekta dēļ, tomēr ar to pietika, lai gūtu otro vietu.

Līdz ar to pēc diviem aizvadītiem posmiem Eglīte ar 98 punktiem ierindojas devītajā pozīcijā, savukārt Ingus Pētersons, kurš šajā posmā nestartēja ģimenes apstākļu dēļ, ar 74 punktiem ieņem 12. vietu. Sezonas līderis ir Karkosiks, kura kontā 178 punkti. 6 punktus no viņa atpaliek cits polis Pjotrs Viečeks.

Nākošais "Drift Allstars" posms notiks 20. jūlijā, Zviedrijā.

Atskats uz sacensībām Čehijā:

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs