Sekojiet ziņām
piektdiena 21. septembris
Vārda dienas Mariss, Matīss, Modris

Laipnieks izcīna vēsturisku 20. uzvaru 200. "Openkart" čempionāta posmā

Ar Openkart čempionāta kopvērtējuma līdera Andreja Laipnieka smagā cīņā izcīnītu uzvaru otrdien, 31.jūlijā, Sporta kompleksā 333 noslēdzās 2018.gada sezonas 9.posms.

Andrejs vēsturiskajā 200. Opennkart čempionāta posmā izcīnīja ne mazāk vēsturisku 20. uzvaru karjerā, kļūstot par pirmo, kas sasniedz maģisko 20 uzvaru robežu, turklāt Andrejs to izdarīja ar hetriku - gūstot uzvaru arī kvalifikācijā un neticamā veidā arī uzrādot ātrāko apli, turklāt Laipniekam uzvara arī abās Sodi World Series Sprint Cup 3.posma ieskaitēs.

Otrā vieta Rūdolfam Šmitam, kurš kādu laiku nebija manīts uz pjedestāla, bet trešā vieta Normundam Skreijam. Komandām dramatisku uzvaru ar viena punkta pārsvaru izcīnīja līderi "Movers.lv" (Laipnieks, Ritums, Zalmans), otrie "3Pera" (Šmits, Sproģis, Čudovs), un ar viena punkta pārsvaru pēdējo vietu uz pjedestāla izrāva "Baltie veterāni" (Grīnieks, Cīrulis), ceturtajā vietā atstājot "Brum Drum" (Skreija, Brauers, Ratkus).

Izaicinājuma kausā pēc 3 posmu pārtraukuma uzvara kopvērtējuma līderim Edgaram Sproģim, otrais Kristaps Ķilkuts, bet trešais Sergejs Glaņenko. Debitantiem kārtējā uzvara Dāvim Zalmanam, otrais Nauris Agafonovs, bet trešais Rinalds Bērziņš. Smago ieskaitē trešā uzvara pēc kārtas Jānim Ollem, kurš aiz sevis atstāja Alvilu Zilemani, bet pirmo pjedestālu ar trešo vietu izcīnīja Ģirts Lapškalns.

E finālā pirmā vieta Aleksejam Sjominam, D finālā Zilemanim, C finālā Raitim Mūrniekam, bet B finālā visiem pa priekšu aizbrauca Kaspars Ritums.