Rīgā 1°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 20. februāris
Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts

Latviešu komandai "Flash Racing" veiksmīgs sākums un izstāšanās izturības sacīkstēs Biķerniekos

  • Evita Tīdmane | Foto: Raimonds Volonts
  • |
  • Publicēts 2018. gada 10. jūnijā
  • 0 komentāri

Sestdien, 9. jūnijā, Biķernieku trasē norisinājās Baltijas autošosejas čempionāta izturības komandu otrā posma sacīkstes, kurās uz starta izgāja 19 komandas no Baltijas un Somijas. Lieliski otro posmu uzsāka vienīgā latviešu komanda „Flash Racing Latvia”, kura spēja izcīnīt uzvaru kvalifikācijā. Diemžēl tehnisku iemeslu dēļ latviešu komanda finišu nesasniedza.

Pirmo reizi Baltijas izturības čempionāta vēsturē pirmo starta pozīciju izcīnīja latviešu komanda. „Flash Racing Latvia” (BMW 330D) ar Artūru Batraku pie stūres spēja uzrādīt ātrāko apļa laiku kvalifikācijā, apsteidzot Lietuvas “GSR Motorsport” (VW Golf GTI TCR) komandu par nieka 0,05 sekundēm. Šis “Flash Racing Latvia” komandai bija pirmais sezonas starts, jo pirmajā posmā motora defekta dēļ komanda uz starta neizgāja.

Arī pēc pirmās stundas “Flash Racing Latvia” spēja noturēties pirmajā trijniekā starp spēcīgajām „Rotoma Racing” (BMW M3 E92) un „GSR Motorsport” komandām. Tomēr, neilgi pirms braucēju maiņas, tika konstatēts degvielas trubiņas defekts un tās maiņa aizņēma pārāk daudz laika un komanda atkrita uz 15. pozīciju. Arī vēlāk tehniskās ķibeles neļāva pacīnīties par labām pozīcijām un komanda nolēma izstāties.

Cīņa par līderpozīciju kopvērtējumā norisinājās starp pirmā posma uzvarētājiem „Rotoma Racing” un „GSR Motorsport” komandām. Līdz pat sacensību beigām cīņa bija līdzīga, tomēr pēdējā pilota nomaiņa „Rotoma Racing” komandai bija pārāk ilga un, atgriežoties otrajā pozīcijā, tā arī neizdevās pietuvoties līderiem. Pārāki šoreiz bija „GSR Motorsport” ar igauni Miku Mātenu un lietuvieti Ernestu Globīti komandas sastāvā, trešajā vietā finišēja vēl viena lietuviešu komanda – „Energizer Racing” (VW Golf GTI TCR).

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs