Rīgā 4°C
Sekojiet ziņām
sestdiena 18. novembris
Vārda dienas Aleksandrs, Doloresa

Madonā noslēgsies bezceļu sacīkšu "CanAm Trophy" sezona

  • AutoEuro | Foto: canamtrophy.lv
  • |
  • Publicēts 2017. gada 8. septembrī
  • 0 komentāri

Ar noslēdzošo, piekto posmu sestdien, 9. septembrī savu kulmināciju sasniegs "CanAm Trophy" kausa izcīņa. Šajā sezonā tā būs jau otrā atgriešanās Madonas novada Liezēres pagasta Lācos, jo arī sezonas pirmais posms aizvadīts tieši šeit.

Lai gan vieta zināma, tomēr organizatori pacentušies sagatavot jaunus pārbaudījumus, kā arī māte daba nav slinkojusi un pavisam noteikti arī Labā Feja vēl nebūs devusies ziemas miegā. Šoreiz trases konfigurācija pieļauj vairāku paralēlu trašu izveidošanu, lai nodrošinātu daudz spraigākus notikumus trasē un lielāku braucienu intensitāti.

Ja runājam par sezonas kopvērtējumu, CT1 klasē šobrīd pirmajā vietā ir Ernests Purkalns/Dāvis Drubiņš, otrie – Andrejs Brehovs un Vladimirs Loiks. Pagājušā gada uzvarētāji, Vadims un Sanita Selecki ir vien trešajā vietā , bet viņiem ir vēl iespējas pacīnīties par pirmo vietu, līdz ar to šajā klasē viss izšķirsies tieši šajā posmā. Pazīstot Seleckus, viņi pavisam noteikti nedos iespēju konkurentiem šoreiz mierīgi pastaigāties.

ATV hobija klasē starp pirmo (Ģirts Apelis) un otro vietu (Andris Šalaginovs) ir tikai seši punkti, līdz ar to tas, kurš šoreiz būs augstākā vietā, tas arī būs sezonas uzvarētājs. Pārējās klasēs situācija godalgoto vietu rajonā ir diezgan droša: ATV Sport klasē pirmais ir igaunis Hendriks Laurs, ATV hobijs 750 klasē – Rolands Puravs, CT1 klasē – Ģirts Gailītis/Guntis Puzulis, savukārt Side by Side klasē – Modris Krauklis/Valters Krauklis.

Pēc sacensību finiša un apbalvošanas būs lustīga zaļumballe un visas dienas garumā apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt kafejnīcu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs