Rīgā 22°C
Sekojiet ziņām
sestdiena 26. septembris
Vārda dienas Gundars, Knuts, Kurts

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Mārtiņš Sesks: "Finišēt "Top 3" būtu lieliski, uzvarēt pasaules čempionātā - izcili"

  • Teksts: Anda Treija | Foto: publicitātes
  • |
  • Publicēts 2020. gada 16. janvārī
  • 0 komentāri

2018. gada Eiropas čempioni autorallijā, "LMT Autosporta Akadēmijas" rallija ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis apvieno spēkus, lai cīnītos par "Top 3" Junioru pasaules rallija čempionātā. Sniegs, ledus, asfalta segums un dažādas grants virsmas pārbaudīs 2020. gada FIA "Junior WRC" ekipāžu spējas.

2020. gada čempions balvā saņems pilnīgi jaunu " Ford Fiesta R5 Mk II" automašīnu ar 200 "Pirelli" riepām bezmaksas WRC3 reģistrācijai 2021. gada sezonai un pieciem bezmaksas ralliju startiem. Ja 2020. gada čempions turpina uzvarēt 2021. gada WRC3 čempionātā, 2022. gada sezonā būs iespēja startēt divos rallijos ar "M-Sport Ford" pasaules rallija komandu.

Mārtiņš Sesks,  "LMT Autosporta Akadēmijas" rallija ekipāžas pilots: "2020. gada JWRC rallija sezona būs zināmāka, jau iepazītas trases un zināma komandas noteiktā kārtība. Pirmais posms paredzēts Zviedrijā, kur jau esmu bijis, ceļi pēc savas specifikas ir diezgan līdzīgi Latvijas ceļiem. Rallijs Sarma ir lielisks veids kā sagatavoties pasaules rallija čempionāta pirmajam ziemas posmam. Zviedrijas gleznainie ezeru ceļi un meži Vermlandes reģionā veido "Rally Sweden" posmus, kas ir vienīgais pasaules čempionāta posms, kas notiek tikai ziemā. Ja skatās sezonas kopējo mērķi, tad 2020. gadā 20 gadu vecumā finišēt sezonas kopvērtējuma "Top 3" būtu lieliski, protams, izcīnīt čempiona titulu – izcili."

Renārs Francis, "LMT Autosporta Akadēmijas" rallija ekipāžas stūrmanis: "Ir iespējas dzīvē, kuras vajadzētu izmantot un šī ir viena no tām. Vienu titulu mēs kā ekipāža jau esam izcīnījuši un tagad jāīsteno vēl viens, augstāks mērķis. Mums ir plāns ilgtermiņa sadarbībai, ne tikai vienai sezonai, maksimāli daudz papildināt vienam otru un kopā attīstīt braukšanas iemaņas, lai kļūtu ātrāki un precīzāki. Šobrīd plānojam treniņnometni Somijā, lai pēc iespējas labāk sagatavotos jaunajai autosporta sezonai."

Junioru pasaules rallija čempionātā paredzēti pieci posmi: "Rally Sweden" (13.-16. februāris), "Rally d'Italia Sardinia" (4.-7. jūnijs), "Rally Finland" (6.-9. augusts), "Rally Germany" (15.-18. oktobris), kā arī nav zināms, kur notiks posms atceltā Čīles rallija vietā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs