Rīgā 12°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 16. septembris
Vārda dienas Asja, Asnate, Dāgs

Minirallija sezona noslēdzas ar posmu Biķernieku trasē

  • FOTO: DACE JANOVA, 4RATI.LV
  • |
  • Publicēts 2018. gada 6. novembrī
  • 0 komentāri

Sestdien, 3. novembrī Rīgā, Biķernieku trasē tika aizvadīts minirallija kausa izcīņas sezonas noslēdzošais posms “Latvija 2018”, absolūtajā vērtējumā pirmo vietu izcīnot titulētajam rallistam Ralfam Sirmacim, bet uzvarētāji tika noskaidroti arī citās klasēs.

Visi septiņi ātrumposmi bija izveidoti Biķernieku trases teritorijā – seši no tiem bija jāveic uz ātrumu, bet viens bija regularitātes posms. Ralfs Sirmacis startēja kopā ar stūrmani Ralfu Igaveņu un cīņai tika izmantots “Mitsubishi Evo” automobilis. Ekipāža bija ātrākā visos sešos ātrumposmos, kas bija jāveic ar laika ieskaiti.

Vieni no ātrākajiem sākumā bija Ģirts Krūzmanis un Krišjānis Caune (Ford Fiesta S2000), tomēr viņus piemeklēja tehniskas problēmas. Finišā tuvākie sekotāji Vasīlijs Grjazins un Anna Grjazina (Subaru WRX) zaudēja 13 sekundes, bet trešo vietu izcīnīja Nikolajs Grjazins un Andris Mālnieks (Subaru WRX), kuri saņēma 10 sekunžu sodu par rotera nogāšanu un finišā bija 24 sekundes aiz uzvarētājiem. Visas šīs ekipāžas startēja OPEN ieskaitē.

Klasē 1600 pārliecinoši ātrākie bija Atis Līcis/Māris Rode (VAZ 21083), otrajā vietā Gatis Ābelītis/Lauris Cincis (Citroen Saxo), trešie – Kaspars Tiders/Artūrs Igaveņš (Honda Civic). 2000 klasē tikmēr uzvarēja Ēriks Kursišs/ Reinis Nartišs (Opel Astra), aiz sevis atstājot Kārli Roziņu/Mārci Ķenavu (Honda Civic) un Oskaru Virsi/Robertu Poriņu (Volkswagen Golf II).

Armands Bite/Jānis Kalējs (BMW 320) ļoti pārliecinoši triumfēja 2WD ieskaitē. Šeit otrajā vietā Genādijs Fedorenko/Didzis Leoskis (BMW 316), trešie bija Mārtiņš Muižnieks/Kristaps Štāls (BMW 323). Tikmēr 2WD ROOKIE klasē lielā konkurencē uzvarēja Ojārs Avotiņš/Dainis Politiko (BMW 328), aiz viņiem Mārtiņš Prūsis/Aivars Krastiņš (BMW 325) un Kristaps Lāms/Dāvis Rozentāls (BMW 327).

Niks Kanders/Rihards Runčs (Audi 80 Quattro) izrādījās pārāki par konkurentiem 4WD ieskaitē, kur otro vietu izcīnīja Kristaps Ābele/Klāvs Ezeriņš (Subaru Impreza RS), bet trešo vietu ieņēma Lauris Ozerovs/Gatis Jansons (Subaru Impreza). 4WD+ klasē uzvara Kristapam Sarmam/Sandim Drukam-Jaunzemim (Mitsubishi Lancer EVO), otrajā vietā Gatis Mitriķis/ Kristers Moisejs (Mitsubishi Evo 9), trešie – Mārtiņš Ločmelis/Emīls Blūms (Subaru Impreza). Savukārt 4WD ROOKIE ieskaitē uzvarēja Mārcis Kļaviņš/Reinis Kļaviņš (Subaru Impreza), pārspējot Zani Lielkāju/Guntis Lielkāji (Mitsubishi Lancer Evo IX) un Elīzu Astru Vectirāni/Viesturu Ozolu (Audi S3).

Madars Dīriņš/Gints Lasmani (Renault Clio) bija ātrākie kategorijā JUNIORI.

Cīņas tika aizvadītas arī HISTORIC jeb vēsturisko auto kategorijā. Šeit pirmo vietu guva Māris Egle/Krists Andersons (Audi 80 quattro), otrie – Gintars Ozoliņš/Baiba Roziņa (Toyota Corolla), bet pie trešās vietas tika lietuvieši Arturas Stelionis/Domas Sabaitis (Audi 80).

REZULTĀTI

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs