Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Mūsas trase šonedēļ uzņem Eiropas autokrosa čempionātu

  • AutoEuro | Foto: Zalaiskalns Photography
  • |
  • Publicēts 2019. gada 31. maijā
  • 0 komentāri

Šajā nedēļas nogalē, 1. un 2. jūnijā leģendārajā Bauskas "Musa Raceland" trasē norisināsies FIA Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms. Autosporta notikums pulcēs vairāk nekā 100 sportistus no dažādām Eiropas valstīm, tostarp arī braucēju no tālās Argentīnas.

Pēc ilgāka pārtraukuma jau otro gadu pēc kārtas Eiropas autokrosa čempionāta sacensības noris Bauskā. Organizatori vēlas atgriezt šīs senās autosporta disciplīnas tradīcijas Latvijā.

Jānis Bergs, viens no posma Latvijā organizatoriem: "Komandas mērķis ir ilgtermiņā atgriezt šo autosporta pasākumu Latvijā. Sākusies saspringtākā nedēļa, esam finiša taisnē, vēl pēdējās nianses un būsim gatavi uzņemt sportistus un kopā aizvadīt lielisku nedēļas nogali Bauskā. Laikapstākļi brīvdienām pašreiz izskatās ļoti atbilstoši sacensību norisei apmeklēšanai. Strādājam pie tā, lai visiem šīs sacensības būtu izdevušās."

Ivo Traubergs, autosportists un šo sacensību organizators: "Tas brīdis ir klāt – sacensības ir tepat "aiz stūra". Trase tiek gatavota jau vairāk nekā mēnesi, paralēli citas sacensības nenotiek, lai mēs varētu trasi sagatavot augstākajā līmenī priekš Eiropas labākajiem autokrosa braucējiem. Strādājam līdzīgi kā pagājušajā gadā – trases plānā būtiskas izmaiņas nav veiktas, bet esam nedaudz izmainījuši pasākuma norisi svētdien, lai pasākums neievilktos un ātrāk varētu sveikt labākos. Esam gatavi aizraujošai un jaudīgai nedēļas nogalei un uzskatu, ka ikvienam būs ko redzēt."

FIA Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms sāksies jau šodienas (31.05) vakarā ar grandiozu dalībnieku parādi Bauskas pilsētas centrā. Sacensību sākums un pirmā diena 1. jūnijā, sacensības turpināsies un sīvākās cīņas būs vērojamas 2. jūnijā. Pasākums noslēgsies svētdienas vakarā ar labāko apbalvošanu turpat "Musa Raceland" trasē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs