Rīgā 5°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 17. oktobris
Vārda dienas Gaitis, Gaits, Karīna

Nitiša komanda uzvar Dubaijas 24 stundu sacīkšu kvalifikācijā

  • Juris Dargēvičs | Foto: 24hseries.com
  • |
  • Publicēts 2018. gada 12. janvārī
  • 0 komentāri

Jau šo pēcpusdien tiks dots starts Dubaijas 24 stundu sacensībām ("24H Dubai"), debiju šāda veida autosporta disciplīnā piedzīvojot latvietim Reinim Nitišam. Ceturtdien tika aizvadīti kvalifikācijas braucieni, kuros Nitiša pārstāvētā komanda "AC Motorsport" ieguva pirmo starta vietu savā klasē.

Nitišs sacīkstēs startēs ar "TCR" klases "Audi RS3 LMS SEQ", bet viņa komandas biedri būs francūži Stefans Perins un Aleksandrs Renetū, kā arī beļģis Vinsents Radermekers.

24 stundu sacīkstēs Dubaijā pieteicies liels dalībnieku skaits - vairāk par 90 komandām dažādās ieskaites klasēs, līdz ar to trasē jau treniņbraucienos un kvalifikācijā bija liela burzma. "TCR" klasē startam sagatavotas 15 mašīnas un kvalifikācijā no tām ātrākā bija tieši Nitiša un viņa komandas biedru pilotētā "Audi".

Jāpiemin, ka Nitišs ar katru nākamo sesiju turpina progresēt un vairs tālu neatpaliek no šajā disciplīnā daudz pieredzējušāko komandas biedru ātruma. Kvalifikācijā ātrāko rezultātu sasniedza viens no Nitiša komandas biedriem.

"Modena Motorsports" komandu, kas ieņēma otro vietu, četrotnei kvalifikācijā izdevās uzveikt par 0.6 sekundēm, bet vairāk par vienu sekundi atpalika "Liqui Moly Team Engstler" vienība. "TCR" klasē startēs arī "Seat", "Volkswagen", "Peugeot" un "Honda" marku automobiļi.

Starts Dubaijas 24 stundu sacensībām tiks dots šodien, 12. janvārī plkst. 14:00 pēc Latvijas laika.

Kvalifikācijas rezultāti: Pa klasēm | Kopējā ieskaite

Ar Reiņa Nitiša komentāriem no Dubaijas video formātā var iepazīties viņa  "Facebook" profilā.

Sacensību rezultāti tiešsaistē >>

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs