Rīgā 22°C
Sekojiet ziņām
sestdiena 26. septembris
Vārda dienas Gundars, Knuts, Kurts

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

"Openkart" Ceļojošo kausu pirmo reizi dramatiskā cīņā iegūst Harijs Cīrulis

  • Teksts un foto: Openkart.lv
  • |
  • Publicēts 2020. gada 17. janvārī
  • 0 komentāri

Ceturtdien, 16. janvārī "XL Rīga" kartinga trasē 11. reizi risinājās "Openkart" Ceļojošā kausa izcīņa, kurā uzaicinājumu piedalīties iegūst tikai iepriekšējās sezonas labākie braucēji.

Sacīkstes bija dramatiski aizraujošas un uzvarētājs nebija zināms līdz pat pēdējā brauciena pēdējiem apļiem. Tikai trīs apļus līdz pēdējā brauciena beigām Harijs Cīrulis uzrādīja apļa laiku, kas ļāva pirmo reizi karjerā savā īpašumā iegūt "Openkart" Ceļojošo kausu.

Sešu braucienu summā viņš par nieka 0,3 sekundēm pārspēja iepriekšējo divu gadu kausa ieguvēju un trīskārtējo "Openkart" čempionu Andreju Laipnieku. Vēl četrus apļus līdz beigām Laipniekam izdevās summā izvirzīties nelielā vadībā, taču uzreiz nākamajā aplī Cīrulis atbildēja ar lielisku apļa laiku, kas ļāva izcīnīt uzvaru. Harijam arī labākais sacīkstes apļa laiks.

Ne mazāk spraiga cīņa notika arī par trešo vietu. Pēdējā braucienā summā par 0,081 sekundi apsteidzot īsi pirms sacīkstes "Wild Card" ieguvušo Dmitriju Moskinu, uz trešā goda pjedestāla pakāpiena stājās Kristaps Ķilkuts.

Rezultāti >>

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs