Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Šlēgelmilha komanda "Super Trofeo" debijā Moncā izcīna 12. vietu

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: https://twitter.com/thesupertrofeo
  • |
  • Publicēts 2015. gada 12. aprīlī
  • 0 komentāri

Šlēgelmilha komanda "Lamborghini Blancpain Super Trofeo" čempionāta pirmā posma otrajā braucienā Moncas trasē svētdien spēja aizcīnīties līdz 12. vietai.

Pirmajā sacīkstē, kas risinājās sestdien, Šlēgelmilham bija jāstartē no desmitās pozīcijas, tomēr tehnisku problēmu dēļ neizdevās iziet uz starta. Līdz šodienai, kad risinājās otrais brauciens, "Artline Team" komanda ar problēmām bija tikusi galā.

Tiesa, kvalifikācijā otrajam braucienam tika izcīnīta tikai 23. starta vieta, līdz ar to visu sacīksti Šlēgelmilha un krievu braucēja Mihaila Stepanova duets pozīciju pa pozīcijai kāpa uz augšu. Pie stūres pirmais sēdās krievu sportists (sākotnēji oficiālā informācija liecināja, ka startē Haralds), jau startā ieguva vienu pozīciju, bet pirmo 20 minūšu laikā spēja pakāpties līdz 18. pozīcijai.

Sākoties pitstopu periodam, Stepanovs uzreiz devās boksos, lai pie "Lamborghini Hurican ST" stūres laistu vairāk pieredzējušo Šlēgelmilhu. Latvietis savu darbu paveica labi, sev atvēlēto nepilnu 30 minūšu laikā pakāpjoties līdz 12. pozīcijai absolūtajā ieskaitē, uzvarētājam zaudējot 1 minūti un 10 sekundes.

"Jā, tas, kurš brauca otrais, īstenībā biju es," stāsta Haralds Šlēgelmilhs. "Neilgi pirms starta izmainijām stratēģiju un nolēmām, ka komandas biedrs Stepanovs sāks sacīksti. Ņemot vērā lielo "safety car" iespejamību pirmajos apļos, šāda stratēgija būtu attaisnojusies. Jebkurā gadijumā, ar rezultātu esmu apmierināts. Sanāca vairākas skaistas apdzīšanas un no 23. vietas pacēlāmies uz divpadsmito! Otrajā sacīkstes daļā uzstādīju otro labāko laiku un septīto septīto absolūti (pirmie seši savu laikus uztaisīja sacīkstes sākumā, kad riepas bija jaunas). Komanda ar sniegumu ir ļoti apmierināta. Īpaši liels prieks ir par komandas īpašnieku / otru komandas biedru, kurš AM ieskaitē nedēļas nogalē izcīnīja otro un pirmo vietu."

Jāpiemin, ka kopumā Itālijā uz starta izgāja 29 mašīnas.

Abos braucienos uzvarēja soms Patriks Kujala.

"Lamborghini Blancpain Super Trofeo"  sezonas otrais posms notiks 22. un 23. maijā Silverstounā, Lielbritānijā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs