Rīgā 12°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 16. septembris
Vārda dienas Asja, Asnate, Dāgs

Šlēgelmilham divas otrās vietas "Lamborghini Super Trofeo" posmā Silverstounā

  • Teksts: Juris Dargēvičs
  • |
  • Publicēts 2019. gada 14. maijā
  • 0 komentāri

Pagājušās nedēļas nogalē Lielbritānijā, Silverstounas trasē sezonas pirmo posmu "Lamborghini Super Trofeo Europe" seriālā aizvadīja latviešu autosportists Haralds Šlēgelmilhs, abos braucienos ieņemot otro vietu savā klasē.

Šosezon Šlēgelmilhs ir atgriezies uz starta dažādās Eiropas trasēs notiekošajā čempionātā, kur atkal pārstāv Gruzijas komandu "ArtLine Team Georgia" un startē kopā ar gruzīnu pilotu Šotu Abhazavu. Viņi par ieskaites punktiem sacenšas "ProAm" klasē.

Abos braucienos Silverstounā Šlēgelmilhs/Abhazava piekāpās itāļu sportistiem Davidem Venditi un Alberto di Folko - pirmajās sacensībās finišā no konkurentiem viņi atpalika četras ar pusi sekundes, bet otrajās zaudēja nepilnas septiņas sekundes. Kopējā ieskaitē braucienos viņiem ceturtā un septītā vieta.

Šlēgelmilhs čempionātā atgriezies pēc divu sezonu pārtraukuma. 2015. gadā viņš jau startēja "ProAm" klasē pārī ar Abhazavu un sezonas pēdējā posmā abi pat guva vienu uzvaru, bet 2016. gadā Haralds individuāli brauca "Pro" ieskaitē, kopvērtējumā izcīnot godalgoto otro vietu.

"Lamborghini Super Trofeo Europe" otrais posms notiks 29. un 30. jūnijā Itālijā, Misano trasē. Tāpat posmi šogad plānoti Zanvortā (Nīderlande), Spā-Frankošamps (Beļģija), Nirburgringā (Vācija) un Heresā (Spānija).

1. brauciena rezultāti:

2. brauciena rezultāti:

1. brauciens:

2. brauciens:

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs