Rīgā 9°C
Sekojiet ziņām
ceturtdiena 15. novembris
Vārda dienas Leopolds, Unda, Undīne

Svētdien uzzināsim "Openkart" jaunā čempiona vārdu

Svētdien, 12.novembrī Sporta kompleksā "333" notiks Openkart 11. sezonas noslēdzošais, 17. posms, kurā uzzināsim jaunā čempiona vārdu.

Vai tas būs pašreizējais līderis un, jāsaka, arīdzan galvenais pretendents Kristaps Grīnieks, vai viņa sīvākais konkurents, kurš gandrīz visu sezonu pavadīja līdera godā - Renārs Paiders? Lai kā beigtos svētdienas sacīkstes, "Openkart" tiks pie sava desmitā čempiona 11 kustības pastāvēšanas gados.

Svētdienas sacīkstes notiks kompleksa mazajā trasē ar "SR5" kartingiem, konfigurācija tiks izmantota klasiskā - pret pulksteni, bet formāts būs ar divām kvalifikācijām un finālbraucieniem. Sinoptiķu prognozes sola slapju laiku.

Formāts

- 2 kvalifikācijas sesijas pa 6 minūtēm.
- Finālbraucieni 15 minūtes.
- Brauciena uzvarētājs tiek nākamajā braucienā.
- Virziens - pret pulksteni.
- Apbalvoti ar šampānieti, diplomiem un medaļām tiek posma pirmo trīs vietu ieguvēji, ar kausu uzvarētājkomandai un diplomiem visiem trīs labāko komandu dalībniekiem, medaļas pirmajam trijniekam Izaicinājuma kausa, debitantu un 90+ ieskaitē. Medaļa katra brauciena uzvarētājam (izņemot A finālā).
- Karti - Sodi SR5, Honda 270 cc.

Kopvērtējums pirms 17. posma

Kopējā ieskaite, komandas un debitanti >>
Izaicinājuma kausa kopvērtējums >>
90+ ieskaites kopvērtējums >>

"Openkart" vēsture Sporta kompleksa "333" jaunajā trasē

Kopš 2015. gada 25. oktobra, kad "Openkart" kalendārā pirmo reizi tika iekļauta sacīkste "333" jaunajā trasē (toreiz tika aizvadīts Attīstības līgas posms), šeit aizvadītas jau 24 "Openkart" sacīkstes - desmit čempionāta posmi, deviņas Attīstības līgas sacīkstes un piecas LeMans sacensības. Čempionāta sacīkstēs pa divām uzvarām ir Grīniekam un Andrejam Laipniekam, savukārt pjedestāli visvairāk Laipniekam un Krišam Jaunzemim - četri. Ar trim pjedestāliem seko Jurijs Fedorenko, Rūdolfs Šmits un Artūrs Freimanis, bet pa diviem abiem titula pretendentiem - Grīniekam, Paideram.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs