Rīgā 12°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 16. septembris
Vārda dienas Asja, Asnate, Dāgs

Vorobjovam pirmais starta numurs "Rallijā Latvija 2014"

  • Juris Dargēvičs | Foto: Dace Janova (4rati.lv)
  • |
  • Publicēts 2014. gada 16. oktobrī
  • 0 komentāri

Īsi pirms šonedēļ gaidāmā Latvijas rallija čempionāta pēdējā posma "Rallijs Latvija 2014" ir publicēts oficiālais starta saraksts, kurā atrodamas 69 ekipāžas.

Ar pirmo numuru trasē startēs Jānis Vorobjovs, kurš ir ļoti tuvu tam, lai nodrošinātu 2014. gada Latvijas čempiona titulu. Tikai ļoti lielas neveiksmes rezultātā viņu vēl var pārspēt Igors Bulancevs.

Otrais starta numurs piešķirts igaunim Raulam Jētsam, kurš vasarā Eiropas čempionāta posmā "Rally Estonia" piedzīvoja smagu avāriju un guva dažādus savainojumus. Pirms nedēļas Jētss jau startēja Igaunijas čempionāta noslēdzošajā posmā Sāremā salā, bet "Rallijā Latvija 2014" mēģinās nosargāt pirmo vietu R5 vērtējumā Latvijas čempionātā. Šeit konkurence ir sīva ko tikai 1 punktu atpaliek Martins Samuitis no Lietuvas, bet 8 punktus zaudē Vasīlijs Grjazins.

Samuitim šajās sacensībās trešais, bet Grjazinam - ceturtais numurs. Grjazins kādu laiku arī nav braucis rallijā veselības problēmu dēļ un "Rallijs Latvija 2014" viņam ir atgriešanās sacīkstes.

Ar piekto numuru čempionāta noslēdzošajā posmā startēs Mārtiņš Svilis. Pērn ieguvis Latvijas čempiona titulu, šogad sportists sacīkstēs piedalās neregulāri. Pirms kāda laika rallijā "Kurzeme 2014" Svilis kļuva par pirmo latviešu pilotu, kas startējis sacīkstēs ar R5 auto, bet nesen ar izcīnītu trešo vietu atgriezās no Lauzicas rallija, kas bija Vācijas čempionāta posms.

Tāpat uz uzvaru "Rallijā Latvija 2014" varētu pieteikties Ramūns Čapakausks, kurš nesen tika kronēts par Lietuvas čempionu absolūtajā ieskaitē. Viņam Latvijas čempionāta noslēdzošajā posmā sestais starta numurs.

Vienīgi R2 klasē čempions jau ir noskaidrots un tas ir Ralfs Sirmacis. Tiesa, šis sportists būs ierindā arī šajā posmā. Savukārt pirmo reizi kopš šķiršanās no "LMT Autosporta Akadēmijas" komandas sacensībās piedalīsies Kristaps Feldmanis, kurš vēl var pārspēt Gunti Lielkāji cīņā par trešo vietu R2 vērtējumā. Feldmanis pēdējo ralliju aizvadīja pirms vairāk nekā diviem mēnešiem.

"Rallijs Latvija 2014" norisināsies 18. un 19. oktobrī, Rīgā, Tukumā, Jūrmalā un Cēsīs.

Pilns dalībnieku saraksts >>

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs