Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Zālītim pirmā uzvara folkreisā šosezon, Edušam pirmais pjedestāls karjerā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Priekules "Līgo" autotrasē norisinājās LAF Folkreisa Vasaras kausa un Krosa komisijas autokrosa kausa posms.

"Līgo" trase sestdien debitēja Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) sacensību saimē, rīkojot Folkreisa Vasaras kausa otro un Krosa komisijas autokrosa kausa piekto posmu. Debija izdevās godam, braucējiem veltot atzinīgus vārdus gan par trases konfigurāciju, gan kopējo sajūtu sacīkšu dienā.

Folkreisā aizraujošā finālā līderpozīciju kontrolēja 2018. gada Ziemas un Vasaras kausa uzvarētājs Māris Zālītis. Stabila braukšana un precīzā brīdī izvēlēta džokera apļa veikšana ļāva Mārim izcīnīt pirmo uzvaru šajā gadā. Otrais, sasniedzot savu pirmo Folkreisa pjedestālu, finišēja Toms Edušs, bet trešo pozīciju sasniedza Artis Biezais, kuram šis ir jau sestais folkreisa pjedestāls pēc kārtas.

Autokrosa kausa posmā dienas gaitā veidojās Andra Tuskena un Viestura Plētiena duelis. Lai arī Tuskens startēja ar pilnpiedziņas auto, Plētiens prata ne tikai turēt līdzi, bet arī apdzīt konkurentu. Finālā gan Plētiens pēc neveiksmīgas džokera stratēģijas guva trešo vietu, priekšā palaižot ne tikai Tuskenu, bet arī Raivi Ruiķi.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs