Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 23. septembris
Vārda dienas Vanda, Veneranda, Venija

Andris Grīnfelds veic iespaidīgu moto šovu hokeja hallē (+video)

Otrdienas vakarā "Kurbads" ledus hallē Latvijas čempionāta hokeja spēles pārtraukumā Baltijas labākais moto triāla braucējs un Eiropas čempionāta "hard enduro" sacensību otrās vietas ieguvējs Andris Grīnfelds veica iespaidīgu, iepriekš pasaulē neredzētu moto šovu uz ledus.

Pārtraukuma moto šovs HK Kurbads un HK Zemgale/LLU spēlē tika dēvēts par motosporta apvienojumu ar hokeju. Tas arī izdevās, jo publikai sevi Andris Grīnfelds pieteica, pārlēcot pāri hokeja vārtiem, kuros Dāvis Straupe izpildīja improvizētu soda metienu pret vārtsargu Guntaru Reisu. Metiena brīdī liesmu pavadīts motocikls pārlidoja pāri abiem spēlētājiem.

Vēlāk tika veikts arī rekords – ar enduro standarta motociklu veikts pilns aplis ap hokeja laukumu, braucot uz aizmugurējā rata.

Pēc moto performances Andris Grīnfelds bija emociju pārpilns: "Milzīgs gandarījums, ka viss izdevās kā iecerēts un spējām sniegt pozitīvas emocijas sanākušajiem līdzjutējiem. Ieguldījām smagu un ilgu darbu treniņos, tāpēc biju pārliecināts par pozitīvu iznākumu. Turpināsim darbu pie nākamajiem projektiem."

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs