Rīgā 20°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 19. augusts
Vārda dienas Imanta, Melānija

Bakss un Stupelis Cēsu "Grand Prix" izcīna otro vietu

  • AutoEuro | Foto: fimsidecarcross.com
  • |
  • Publicēts 2018. gada 11. jūnijā
  • 0 komentāri

Aizvadītās nedēļas nogalē Cēsīs norisinājās pasaules čempionāta sezonas sestais posms blakusvāģu motokrosā. Kamēr uzvaru izcīnīja čempionāta līderi Marvins Vanlušens un Bens van den Bogārts, otrajā vietā ar tādu pašu punktu skaitu ierindojās Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis.

Pirmais brauciens Ezerkalnu mototrasē Baksam ar Stupeli bija ļoti veiksmīgs, jo izdevās gūt uzvaru, turklāt Vanlušens un Van den Bogārts, kuri finišēja otrie, atpalika ievērojamas 32 sekundes. Trešie finišu šķērsoja Koens Hermanss un Nikolā Musē, zaudējot nepilnu minūti.

Otrajā braucienā Vanlušena ekipāža spēja uzveikt Baksu par 12 sekundēm, kamēr Hermanss atkal ieņēma trešo vietu.

Vanlušens/Van den Bogārts līdz ar to kļuva par Cēsu posma uzvarētājiem, bet, neskatoties uz vienādu punktu skaitu, Bakss/Stupelis šoreiz otrie. Hermanss ar Musē sezonas sesto posmu noslēguši kā trešie.

Savās mājās uz starta stājās vairākas latviešu pārstāvētas ekipāžas. Igaunis Kerts Variks un Lauris Daiders braucienos ieguva 13. un 6. vietu, kamēr Didzis Gorbenko un igaunis Tanels Koivs finišēja 15. vietā pirmajā braucienā, otrajās sacīkstēs izstājoties. Igaunijas pārstāvis Margo Sonns un Artūrs Linters sasniedza 19. un 16. vietu, kamēr Jānis Jegorovs un Pēteris Jegorovs pēc neveiksmīga snieguma pirmajā braucienā, otrajā spēja finišēt 19. vietā un izcīnīt punktus, ko piešķir vadošajām 20 ekipāžām.

Kvalifikācijas kārtu nespēja pārvarēt Mārtiņš Zemeskalns un lietuvietis Litaurs Varjakojis, kā arī Jānis Sedlenieks un Ģirts Indrijaitis.

Pasaules čempionāta septītais posms jau 17. jūnijā notiks Igaunijā, Kivieli trasē.

Cēsu posma kopvērtējums:

01. 09. Marvin Vanluchene-Ben van den Boogaart BE-NL VMC-Zabel 47
02. 82. Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP-Zabel 47
03. 05. Koen Hermans-Nicolas Musset NL-FR WSP-Zabel 40
04. 04. Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP-Husqvarna 34
05. 85. Arne Dierckens-Luc Rostingt BE-FR WSP-Zabel 31
06. 07. Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP-MEGA 31
07. 111. Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP-Zabel 24
09. 15. Kert Varik-Lauris Daiders EE-LV WSP-Husqvarna 23
08. 08. Brett Wilkinson-Dan Chamberlain GB-GB WSP-Zabel 23
10. 19. Kristof Santermans-Kostas Beleckas BE-LT WSP-Zabel 23
12. 12. Gert van Werven-Jens Mans NL-BE WSP-TM 17
11. 11. Davy Sanders-Andres Haller BE-DE WSP-Zabel 16
13. 10. Julian Veldman-Glenn Janssens NL-BE WHT-Husqvarna 14
14. 14. Riku Kunnas-Lari Kunnas FI-FI WSP-KTM 12
16. 21. Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC-Zabel 11
15. 30. Benjamin Weiss-Patrick Schneider AT-AT VMC-Zabel 11
17. 38. Zeno Compalati-Lemuel Ravera IT-IT WSP-Zabel 7
18. 31. Margo Sonn-Artūrs Linters EE-LV WSP-Husqvarna 7
19. 36. Tobias Blank-Nick Maas DE-NL VMC-Zabel 6
20. 191. Didzis Gorbenko-Tanel Koiv LV-EE WSP-Zabel 6
21. 110. Jake Brown/Zac Snell GB-GB WSP-Zabel 4
22. 84. Tanel Reesna-Teet Eier EE-EE WSP-Zabel 4
23. 59. Jānis Jegorovs-Pēteris Jegorovs LV-LV VMC-KTM 2
24. 48. Jan Boukal-Pavel Boukal CZ-CZ WSP-Zabel 1
25. 27. Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EE-EE WSP-Zabel 1

Pasaules čempionāta kopvērtējums:

01. 9 Marvin Vanluchene-Ben van den Boogaart BE-NL VMC-Zabel 273
02. 5 Koen Hermans-Nicolas Musset NL-FR WSP-Zabel 234
03. 82 Etienne Bax-Kaspars Stupelis NL-LV WSP-Zabel 174
04. 111 Daniel Willemsen-Robbie Bax NL-NL WSP-Zabel 160
05. 4 Stuart Brown-Joe Millard GB-GB WSP-Husqvarna 160
06. 15 Kert Varik-Lauris Daiders EE-LV WSP-Husqvarna 155
07. 2 Valentin Giraud-Elvijs Mucenieks FR-LV WHT-Husqvarna 137
08. 7 Tomas Cermak-Ondrej Cermak CZ-CZ WSP-MEGA 130
09. 10 Julian Veldman-Glenn Janssens NL-BE WHT-Husqvarna 121
10. 14 Riku Kunnas-Lari Kunnas FI-FI WSP-KTM 117
11. 85 Arne Dierckens-Luc Rostingt BE-FR WSP-Zabel 115
12. 8 Brett Wilkinson-Daniel Chamberlain GB-GB WSP-Zabel 108
13. 11 Davy Sanders-Andres Haller BE-DE WSP-Zabel 108
14. 19 Kristof Santermans-Kostas Beleckas BE-LT WSP-Zabel 103
15. 12 Gert van Werven-Jens Mans NL-BE WSP-TM 97
16. 30 Benjamin Weiss-Patrick Schneider AT-AT VMC-Zabel 91
17. 21 Justin Keuben-Dion Rietman NL-NL VMC-Zabel 41
18. 38 Zeno Compalati-Lemuel Ravera IT-IT WSP-Zabel 39
19. 24 Marco Heinzer-Ruedi Betschart CH-CH VMC-KTM 37
20. 54 Pavel Hroch-Martin Hroch CZ-CZ WSP-Zabel 29
21. 17 Christophe Cuche-Maxime Cuche CH-CH VMC-KTM 28
22. 112 Jarno van den Boomen-Kenny van Gaalen NL-NL WSP-Zabel 25
23. 49 Joachim Reimann-Philipp Reimann DE-DE WSP-Zabel 24
24. 16 Andreas Clohse-Han van Hal BE-NL WSP-KTM 16
25. 101 Petr Kolenchik-Matej Hejhal CZ-CZ WSP-Zabel 13
26. 20 Guennady Auvray-Rodolphe Lebreton FR-FR WSP-Zabel 13
27. 32 Hotmar Pozzi-Simon Walti IT-CH WSP-Husqvarna 10
28. 23 Nick Janssens-Glenn Janssens BE-BE VMC-Zabel 9
29. 26 Tomas Vejchoda-Miroslav Zatloukal CZ-CZ WSP-Zabel 9
30. 31 Margo Sonn-Artūrs Linters EE-LV WSP-Husqvarna 7
31. 90 Michael Hodges-Charlie Ide GB-GB WSP-Zabel 7
32. 191 Didzis Gorbenko-Tanel Koiv LV-EE WSP-Zabel 6
33. 25 George Kinge-David Keane GB-GB VMC-Zabel 6
34. 110 Jake Brown/Zac Snell GB-GB WSP-Zabel 6
35. 36 Tobias Blank-Nick Maas DE-NL VMC-Zabel 6
36. 124 Romaric Chanteloup-Josselyn Chanteloup FR-FR WSP-KTM 6
37. 48 Jan Boukal-Pavel Boukal CZ-CZ WSP-Zabel 5
38. 171 Bjorn Roes-Dagwin Sabbe NL-BE WSP-Zabel 5
39. 56 Fabian Hofman-Cornelio Dorig CH-CH WSP-KTM 4
40. 84 Tanel Reesna-Teet Eier EE-EE WSP-Zabel 4
41. 271 Tomas Baltusis-Tadas Natka LT-LT WSP-Husqvarna 3
42. 89 Remo Inderbitzin-Martin Betschart CH-CH VMC-Yamaha 3
43. 58 Kevin Cordeau-Dylan Cordeau FR-FR WSP-Zabel 2
44. 59 Jānis Jegorovs-Pēteris Jegorovs LV-LV VMC-KTM 2
45. 41 Litauras Variakojis-Jānis Paipals LT-LV WSP-Husqvarna 2
46. 27 Markus Normak-Karl-Albert Kasesalu EE-EE WSP-Zabel 1
47. 69 Joosep Hansar-Arno Peever EE-EE VMC-KTM 1

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs