Rīgā 17°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 17. jūnijs
Vārda dienas Artis, Artūrs

Didža Gorbenko ekipāžai pievienojas kantētājs Lotārs Aleksejevs

  • Teksts un foto: Team191.lv
  • |
  • Publicēts 2019. gada 9. aprīlī
  • 0 komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē blakusvāģu motokrosa komanda "Team191" Lietuvā aizvadīja pirmās sacensības 2019. gada sezonā. Jauna sezona nāk ar izmaiņām "Team191" sastāvā, tādēļ komanda paziņojusi, ka šajā sezonā tās sastāvu papildinās Lotārs Aleksejevs.

Lotārs ar motokrosu sāka nodarboties 2012. gadā, bet pavisam nopietni šim sporta veidam pievērsās 2014. gada beigās, kad tika nopirkts lielais blakusvāģis. 2016. gadā Aleksejevs debitēja pasaules čempionātā blakusvāģiem, startējot ar vācu pilotu Silvio Sencu. Lotāra līdz šim labākais rezultāts Latvijas čempionātā ir piektā vieta, taču, kā apgalvo pats sportists, "visi lielie sasniegumi ir tikai priekšā".

Arī komandas vienošanās ar Elviju Mucenieku joprojām ir aktuāla, taču sportista veselības stāvoklis šobrīd vēl neļauj iesaistīties sacensībās. Jāļauj Elvijam kārtīgi sadziedēt brūces, lai brīdī, kad sportists jutīsies pietiekoši labi, varētu uzsākt kopīgu braukšanu. Šobrīd Elvijs komandai palīdz kā padomdevējs un treneris.

Arī Didža Gorbenko veselība uzlabojas, taču joprojām tiek aktīvi apmeklēts fizioterapeits, kā arī veiktas dažādas procedūras, lai kāja ātrāk atgūtos pēc smagās traumas. Neskatoties uz to, komanda jau ir uzbraukusi pirmos, mierīgos treniņus, lai gūtu nepieciešamo adrenalīna devu.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs