Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
otrdiena 20. augusts
Vārda dienas Bernhards, Boriss

Edgars Siliņš EČ posmā Portugālē pēc pirmās dienas trešais savā klasē

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: Facebook.com/EdgarsSilins86Fan
  • |
  • Publicēts 2019. gada 7. aprīlī
  • 0 komentāri

Portugāles pilsētā Goišā sestdien startēja Eiropas enduro čempionāta sezona. Uz pirmajām sacīkstēm devies arī latviešu motosportists Edgars Siliņš, kurš pēc pirmās dienas ierindojas trešajā vietā savā klasē.

Nelabvēlīgie laikapstākļi trasi bija padarījuši dubļainu un slidenu, kas organizatorus spieda vietām nedaudz izmainīt veicamo maršrutu.

Šādā grūtā sacensību dienā Siliņam bija pa spēkam ne reizi nenokrist un uzrādīt trešo labāko rezultātu 250 4T klasē, par spīti nelielam sodam. Cīņa ar tiešajiem konkurentiem gana saspringta, un vēl jācīnās, lai provizorisko pjedestālu noturētu.

"Pirmā enduro Eiropas čempionāta diena Portugālē noslēgusies," no notikuma vietas ziņo Edgars. "Lietus visas dienas garumā. Portugālē nodzīvojām divus mēnešus un lietus smidzināja tikai divas dienas, bet, kad jādod gāze, tā līst, auksti, pūš vējš un vēl krusa ar zibeni. Šodien laika apstākļi mūs nežēloja. Diena bez kritieniem, vienīgi dienas beigās pieļāvu kļūdu un dabūju vienas minūtes sodu, kas pozīciju ziņā man īsti neko nemainīja. Esmu priecīgs par to, un rīt jānotur. Paldies visiem, kas līdzās un mājās."

Kopumā uz starta Portugālē stājās 84 sportisti, no kuriem 14 pirmās dienas finišu nesasniedza. Siliņš kopējā ieskaitē ierindojas 42. vietā.

Visi rezultāti >>

Eiropas čempionāta sezona šogad sastāv no četriem posmiem. Nākamais 25. un 26. maijā ir plānots Slovākijā, pēc tam 29. un 30. jūnijā sacensības notiks tepat Latvijā, Madonā, savukārt noslēdzošais posms risināsies no 6. līdz 8. septembrim Somijā.

Ieskats Portugāles EČ posma pirmajā dienā:

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs