Rīgā 1°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 20. februāris
Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts

Elvijs Mucenieks: "Varbūt startēšu Stelpes un Igaunijas posmos, bet vēl pāragri spriest"

  • Teksts: x99.lv | Foto: Monta Tiltiņa
  • |
  • Publicēts 2019. gada 17. janvārī
  • 1 komentāri

Ir pagājušas 277 dienas kopš Elvija Mucenieka neveiksmīgā kritiena blakusvāģu motokrosa pasaules čempionāta Spānijas posmā. Šajās dienās Elvijs ir iemācījies staigāt no jauna, sadziedējis lauztos kaulus un atguvis cīņassparu. Ir atgriezusies arī pārliecība par to, ka viss vēl ir tikai priekšā.

Novembra sākumā Elvijs atklāja, ka pavasarī spers lielu soli - atgriezīsies blakusvāģī. Aizvadītajā nedēļā saņēmām jaunumus, ka atgriešanās notiks Didža Gorbenko pavadībā un tiks mēģināts startēt sacensībās.

"Reālā situācija ir tāda, ka, kā minēju novembrī, gribu pamēģināt sākt braukt treniņus ar motociklu," stāsta Elvijs Mucenieks. "Lēnām un prātīgi, lai saprastu kā es jūtos. Šobrīd esmu atgriezies pie tādiem pašiem treniņiem kā pirms traumas un nedaudz izjūtu diskomfortu lokanības ziņā. Strādāju cītīgi pie iekšējiem muskuļiem un stiprinu vairāk muguru. Vispirms es vēlos pamēģināt braukt treniņus un tad arī sapratīšu, kur jāpieliek vai kas jānoņem. Pastāv iespēja, ka nevarēšu "pakantēt", bet to rādīs pirmie treniņi. Ja veiksies labi, startēšu Latvijas un Igaunijas čempionātā, bet par pasaules čempionātu ir pāragri spriest. Iespējams Stelpes un Kivieli posmi, bet to rādīs laiks."

Sakarā ar lēmumu atgriezties trasē, Elvijs nomainīs arī klubu un vairs nepārstāvēs "x99/Slīterāni" krāsas.

"Gribam teikt lielu paldies Elvijam par kopā aizvadītajiem pieciem gadiem, kas bija visnotaļ aizraujoši un neaizmirstami," atzīst viņa bijusī komanda. "Vēlam veiksmi turpmākajā ceļā un ceram, ka drīz vien varēsim Tevi redzēt atkal mūsu krāsās."

1 komentāri

  • Āris Saulītis pirms 1 mēneša

    Atsūti telefonar nr.Gribu parunātrāk tiešajā Man arī saskrūvēt ar mugurunu.

Vārds

Komentārs