Rīgā 10°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 25. maijs
Vārda dienas Anšlavs, Junora

Gaidot Jonasa debiju MXGP klasē, no šodienas sāk tirgot biļetes uz Latvijas "Grand Prix"

  • Foto: mxgp.com
  • |
  • Publicēts 2018. gada 14. decembrī
  • 0 komentāri

No šodienas, 14. decembra tirdzniecībā pieejamas biļetes uz pasaules motokrosa čempionāta posmu, kas nākamvasar norisināsies Latvijā. Nākamgad pirmo sezonu MXGP klasē gatavojas aizvadīt Pauls Jonass.

2019. gada 15. un 16. jūnijā Ķegumā, "Zelta Zirga" mototrasē jau desmito reizi norisināsies pasaules čempionāta motokrosā Latvijas "Grand Prix" izcīņa. Nākošgad pasaules čempionāts noritēs 20 posmu garumā, pirmajai no "Grand Prix" jau tradicionāli norisinoties Argentīnā, gleznainajā Patagonijā un čempionātam noslēdzoties saulainajā Itālijā, Imolas trasē. 2019. gadā MXGP gaidāmi arī vairāki jauni galamērķi, pasaules spēcīgākajiem motosportistiem spēkojoties trasēs gan Ķīnā, gan Honkongā.

Ķegumā pašmāju skatītājus noteikti vēlēsies iepriecināt 2017. gada MX2 pasaules čempions, sportists no Kalvenes, Pauls Jonass, kurš 2019. gada sezonā pirmo reizi karjerā startēs prestižajā MXGP klasē. Līdz šim Jonasam nevienā no aizvadītajos gados notikušajiem Latvijas "Grand Prix" nav izdevies kāpt uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena un saviļņot skatītāju pūļus ar Latvijas himnas izskanēšanu par godu uzvarētājam. Lai gan Jonass, kuram 2018. gada septembrī tika veikta krustenisko saišu operācija, sezonas sākumā, visticamāk, nebūs savā labākajā formā, domājams, ka "Zelta Zirga" smiltīs Pauls būs spējīgs uzrādīt atzīstamu sniegumu, spēkojoties ar pasaules vadošajiem motobraucējiem Džefriju Herlingsu, Antonio Kairoli un daudziem citiem. Arī kaimiņvalstu atlēti, kā Armīns Jasikonis un Tanels Leoks, noteikti pūlēsies cīnīties par vietām uz goda pjedestāla.
 
Biļešu tirdzniecība uz čempionāta posmu sākas šodien, 14. decembrī, un līdz 31. decembrim biļetes būs iespējams iegādāties par īpaši izdevīgām cenām. Vairāk informācijas pieejama MXGP of Latvia oficiālajā mājaslapā www.latviamxgp.com.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs