Grīnfelds Vācijas posmā iekļūst superenduro Pasaules kausa "Top 10"

• Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: Facebook.com/GrinfeldsAndris
  • |
  • Publicēts 2019. gada 7. janvārī
  • 0 komentāri

Motosportists Andris Grīnfelds pagājušās nedēļas nogalē startēja FIM superenduro Pasaules kausa sacensībās Vācijā, kas izvērsās veiksmīgas, un divos no trīs braucieniem latvietim izdevās finišēt vadošajā desmitniekā.

Pasaules kausa jaunā sezona startēja jau pērnā gada nogalē, kad 8. decembrī Krakovā, Polijā norisinājās pirmais posms. Tur startēja arī seškārtējais Latvijas čempions triālā Grīnfelds, taču viņa rezultāti bija ievērojami labāki otrajā posmā Vācijas pilsētā Rīzā, kur superenduro sacensības tika aizvadītas sestdien, 5. janvārī.

"CEC I.S. Racing" komandu pārstāvošajam Grīnfeldam Rīzā "Junior SuperEnduro" klases sacīkstēs izdevās aizcīnīties līdz finālam, kur startēja 14 ātrākie. Pirmajā braucienā sportists ierindojās devītajā vietā, nākamajā cīņā finišu sasniedza 12. pozīcijā, bet trešajā braucienā bija astotais, kas deva desmito vietu summā. Katra brauciena ilgums bija 6 minūtres + 1 aplis.

Uzvaru "Junior SuperEnduro" Pasaules kausa otrajā posmā izcīnīja pagājušā gada Eiropas čempions, mājinieks Tims Apole, kurš finišēja pirmais divos no trīs braucieniem.

Pasaules superenduro čempionāta ieskaitē uzvaru guva "KTM" rūpnīcas sportists Koudijs Vebs, kurš uzvarēja divos braucienos no trim.

Pasaules čempionāta un Pasaules kausa superenduro nākamās sacensības norisināsies 26. janvārī Madridē, Spānijā, ceturtais posms notiks 9. februārī Budapeštā, Ungārijā, savukārt finālcīņas norisināsies 9. martā Spānijas pilsētā Bilbao.