Rīgā 14°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Gulbenes "Dīķsalās" aizvadītas bezceļu sacīkstes

Aizvadītajā sestdienā, 18 maijā Gulbenes novada "Dīķsalās" tika aizvadīts pirmais "CanAm Trophy" Latvijas kausa izcīņas posms, kā arī Latvijas Trofi reida Tūrisma kausa izcīņas trešais posms.

Kvadriciklu "ATV Hobby" klasē trešajā vietā Roberts Malcenieks, otrais finišēja Artūrs Dauksts, bet pirmais – lietuvietis Pauļus Urbons. "ATV 750" klasē trešo vietu sasniedza Raivis Skoboļevs, otrajā vietā ierindojās Jānis Burka, bet uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena stāvēja Lietuvas pārstāvis Povils Ignatavičs. "ATV 1000" klasē trešo vietu ieņēma Intars Veigulis, otrajā pozīcijā lietuvietis Deivids Rudoks, bet par uzvarētāju kļuva Hendriks Laurs no Igaunijas.

Automašīnu klasē CT1 godpilnajā trešajā vietā Andrejs Brehovs un Artūrs Vītols, otrā vieta Igaunijas parstāvjiem Keio Kovam un Ranno Jallai, bet pirmajā vietā daudzkārtējie uzvarētāji Vadims un Sanita Selecki.

Latvijas Trofi reida Tūrisma kausā trešā vieta Guntim Skudram, Vilnim Barkānam, Uģim Gailītim un Kasparam Muraškam, viņus apsteidza Armanda Apsīša, Jurģa Vilcāna un Inta Marcinkēviča ekipāža, bet uzvarētāji, tieši tāpat kā visos trīs šī gada posmos - Arnis Pušs, Inese Cirīte, Edmunds Melveris un Eduards Ošups.

Nākamais "CanAm Trophy" un Latvijas Tūrisma kausa apvienotais posms "Rugāji Trophy 2019" notiks īsi pirms Jāņiem – 22. un 23. jūnijā.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs