Rīgā 6°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 6. decembris
Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks

Herlingss izlaidīs MXGP sezonas sākumu un startēs Amerikā?

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: Moto1Pro
  • |
  • Publicēts 2019. gada 1. februārī
  • 1 komentāri

Neskaidrības šobrīd radušās ap 2018. gada pasaules motokrosa čempiona Džefrija Herlingsa tuvāko nākotni, jo kļuvis zināms, ka sportists visticamāk būs spiests izlaist MXGP pirmo posmu, kamēr viņš pats radījis baumas, ka gatavojas startēt Amerikā.

Pagājušajā gadā "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sportists, aizvadot vien otro sezonu MXGP klasē, uzvarēja 17 posmos no 19, kļūstot par čempionu. Gatavojoties jaunajai sezonai, pagājušajā piektdienā viņš treniņnometnē Spānijā piedzīvoja kritienu, gūstot vairākus lūzumus labās kājas pēdā.

Tagad par notikušo kļuvis zināms nedaudz vairāk. Pēc negadījuma viņš uzreiz devies uz Beļģiju, kur pārcieta veiksmīgu operāciju. Nedēļu viņu turpinās novērot ārsti, kamēr nākamā pārbaude nozīmēta pēc sešām nedēļām. "KTM" komanda jau pavēstījusi, ka līdz ar to Herlingsu visdrīzāk neredzēsim uz starta MXGP pirmajā posmā, kas 3. martā norisināsies Argentīnā. Līdz tam atlicis vairs tikai mēnesis.

"Albaidas trasē pēc tramplīna savādi piezemējos un biju pārāk tuvu trases smilšu uzbērumam," notikušo skaidro Herlingss. "Kāja iestrēga starp motociklu un zemi. Sapratām, ka ir nepatikšanas. Tiklīdz pēda sāka uztūkt, zināju, ka būs vajadzīga operācija. Tas nav labākais veids, kā uzsākt 2019. gada sezonu. Biju daudz braucis un gatavojies, bet tagad atkal vajadzēs strādāt, lai atgūtu šo līmeni. Sešu nedēļu laikā zināsim vairāk par to, kā dzīst kauli. Pēc operācijas vairs nekas nesāp un nav uzpampis. Paldies līdzjutējiem par laba vēlējumiem. Es atgriezīšos spēcīgāks."

Tikmēr pats Herlingss sociālajos tīklos nesen ierakstīja ciparu "108". Ņemot vērā, ka tas ir publiskais sportista "Instagram" profils, nevarētu būt, ka tas darīts bez jebkāda iemesla. Daudzi uzreiz izskaitļoja, ka tieši tik dienas palikušas līdz jaunās "Lucas Oil Pro" motokrosa čempionāta sezonas sākumam. Pašlaik nekas sīkāk nav zināms, taču jau baumo, ka Herlingss šogad vēlas izmēģināt spēkus motokrosos ASV.

1 komentāri

  • Hhhh pirms 10 mēnešiem

    Cairoli uzpircis, lai tiktu pie sava 10. titula. Grib jau tas makarons aiziet ar godu. Savādāk jau izredzes viņam vairs nav.

Vārds

Komentārs