Rīgā 18°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 9. augusts
Vārda dienas Genoveva, Madara

Jau 15. gadu Vidrižos notiks enduro svētki

  • Teksts: Luīze Vīksna | Foto: Facebook.com/endurosports
  • |
  • Publicēts 2019. gada 7. augustā
  • 0 komentāri

17. augustā Vidrižos norisināsies Latvijas kausa trešais posms enduro sprintā, Latvijas čempionāta piektais posms enduro, Lietuvas kausa otrais posms enduro sprintā, MK "Moto A-Z" kausa izcīņa kvadriciklu klasēs un MK "Moto A-Z" absolūto iesācēju kausa izcīņa.

Enduro svētki Vidrižos notiks jau 15. gadu. Šī ir viena no sportistu iemīļotākajām enduro/enduro sprinta trasēm Latvijā, kurā viņi var baudīt augstvērtīgas un labi organizētas enduro/enduro sprinta sacensības. Ik gadu sacensību organizatori trasi veido interesantu un aizraujošu, šogad dalībnieki varēs iepazīt jaunas, vēl nebrauktas vietas. Tradicionāli Vidrižos, arī šogad organizatori sacensībās aicina piedalīties kvadriciklu braucējus cīņā par MK "Moto A-Z" kausu. Arī Vidrižos ir gaidīti absolūtie iesācēji.

Sacensību organizators Jānis Baunis juniors (MK "Moto A-Z") pastāstīja, ka trase ir labi sagatavota un sportistiem patiks. "Pamatā trase sportistiem ir zināma, taču šogad to esam pilnveidojuši un tajā ir iekļautas jaunas, ne reizi nebrauktas vietas. Kā ierasts būs divi ātruma testi – Vidrižu karjerā krosa tests četru kilometru garumā, Ganīšu karjerā Cross Country tests, aptuveni trīs kilometrus garš. Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, šie testi ir pagarināti, izveidoti jauni līkumi. Šogad trase par trešdaļu būs garāka un interesantāka. Kopējais viena apļa garums aptuveni 30 kilometri. Pārbraucieni būs vairāk pa mežiem un pļavām, pēc iespējas mazāk izmantojot koplietošanas ceļus. Šobrīd trases segums ir ideāls," stāsta sacensību organizators.

Pasākumā aicināti piedalīties visi enduro sportisti, arī tie, kuri ne reizi vēl nav braukuši enduro/enduro sprinta sacensībās. Organizatori parūpējušies par to, lai šajā posmā varētu startēt un savs spēkus trasē izmēģināt absolūtie iesācēji. Kā arī kvadriciklu braucēji, kā allaž laipni gaidīti Vidrižos.

Reģistrācija: http://www.enduromanager.eu/ līdz 2019. gada 16. augusta plkst. 14:00. Neskaidrību gadījumā rakstīt uz "dbluma@inbox.lv".

Sacensību nolikums: https://www.lamsf.lv/sporta-veidi/enduro/enduro-sprint/dokumenti#1532454558426-6facdc9c-6e07

Latvijas Motosporta federācija atgādina, ka motosports ir paaugstinātas bīstamības sporta veids, un aicinām būt uzmanīgiem, ievērot norobežojošās lentas un tiesnešu norādījumus, kā arī īpaši pieskatīt savas jaunākās atvases un suņus. Esam par drošu motosportu!

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs