Rīgā 1°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 20. februāris
Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts

Jonasa bijušais treneris Evertss smagā stāvoklī nonācis slimnīcā

  • FOTO: SUZUKI RACING
  • |
  • Publicēts 2018. gada 10. decembrī
  • 0 komentāri

Desmitkārtējais pasaules čempions motokrosā Stefans Evertss nokļuvis slimnīcā, jo pēc Āfrikā aizvadītām sacensībām saslimis ar malāriju.

47 gadus vecais Evertss pirms vairākām nedēļām bija devies uz Kongo Demokrātisko Republiku, kur piedalījās četru stundu izturības sacensības Lubumbaši pilsētā. Tas bija labdarībai veltīts pasākums, ar mērķi savākt līdzekļus skolu celtniecībai reģionā.

Āfrikas ceļojuma laikā Evertss sasirdzis ar malāriju, kā rezultātā pagājušajā nedēļā ievietots slimnīcā Beļģijā. Motokrosa leģenda atrodas intensīvās terapijas nodaļā, par viņa veselības stāvokli ir maz informācijas, un ģimene lūdz, lai no žurnālistu un līdzjutēju puses tiktu ievērots miers.

Evertss savā karjerā desmit reizes kļuva par pasaules čempionu motokrosā, kā arī uzvarēja 101 posmā. Nevienam citam tādus panākumus līdz šim nav izdevies gūt.

Pēc aktīvās sportista karjeras beigām Evertss sāka strādāt "KTM" rūpnīcas komandā, pirms dažiem gadiem trenējot arī latvieti Paulu Jonasu. Pēc tam viņš pievienojās "Suzuki" vienībai, kas nesen pasaules čempionāta programmu slēdza.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs