Rīgā 6°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 6. decembris
Vārda dienas Niklāvs, Nikolajs, Niks

Jonasa pārstāvētā "Husqvarna" nosauc arī MX2 klases sastāvu

  • FOTO: HUSQVARNA MOTORCYCLES
  • |
  • Publicēts 2018. gada 9. novembrī
  • 0 komentāri

Spēcīgā "Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing" komanda, ko nākamajā sezonā pasaules motokrosa čempionāta lielākajā klasē MXGP pārstāvēs latvietis Pauls Jonass un lietuvietis Armins Jasikonis, paziņojusi arī pārējos braucējus.

MX2 pasaules čempionātā 2019. gadā ar "Husqvarna" rūpnīcas motociklu startēs austrālietis Džeds Bītons, kamēr otrs komandas braucējs joprojām būs dānis Tomass Kjers Olsens.

Šobrīd 20 gadus vecais Bītons ir viens no lielākajiem pēdējo sezonu jaunatklājumiem motokrosā. Viņš pārsteidza jau 2017. gadā, kad pasaules čempionāta finālposmā Francijā kāpa uz pjedestāla MX2 klasē. Šogad sportists "F&H Racing Team" sastāvā ar "Kawasaki" motociklu plānoja aizvadīt pirmo pilno sezonu čempionātā, kopvērtējumā bija piektajā pozīcijā, pirms jūnijā guva traumu un pusi sezonas bija spiests izlaist.

Olsens komandu pārstāvēja jau līdz šim, šogad kā uzvarētājs finiša līniju šķērsoja vienreiz, taču bija ļoti stabils un kopvērtējumā piekāpās tikai "KTM" rūpnīcas braucējiem Horhem Prado un Jonasam.

MX2 klases komandu turpinās vadīt 1993. gada pasaules motokrosa čempions 500 kubikcentimetru klasē Žakijs Martenss.

Tikmēr MX2 komandā vairs nestartēs Tomass Kovingtons, kurš šogad uzvarēja piecās sacīkstēs un ieguva piekto vietu kopvērtējumā. Jau vasarā viņš paziņoja, ka pasaules čempionātā 2019. gadā nepiedalīsies vispār, tā vietā atgriežoties dzimtajā ASV, kur "Rockstar Energy Husqvarna" vienību pārstāvēs superkrosā.

Eiropas motokrosa čempionātā EMX125 klasē "Rockstar Energy Husqvarna Factory Racing" komandā nākamgad tikmēr startēs 14 gadus vecais holandietis Kajs de Volfs, kurš šogad kļuva par pasaules junioru vicečempionu 85cm3 klasē, kā arī izcīnīja otro vietu EMX85 klases kopvērtējumā Eiropas čempionātā. Tāpat viņš šosezon pamanījās iegūt Nīderlandes čempiona titulu 85cm3 klasē.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs