Rīgā 1°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 20. februāris
Vārda dienas Smuidra, Smuidris, Vitauts

Neizdevās savienoties ar Twitter. Mēģini vēlreiz!

Jonass: "Ar nepacietību gaidu atgriešanos Eiropā"

  • Foto: Ray Archer | KTM Images
  • |
  • Publicēts 2018. gada 11. jūlijā
  • 0 komentāri

Guvis otro vietu Āzijas "Grand Prix" posmā, kas svētdien norisinājās Indonēzijā, latviešu motosportists Pauls Jonass atzīst, ka ļoti gaida atgriešanos Eiropā, lai varētu trenēties un startēt ierastajā režīmā. Viņa mērķis ir atkal palielināt pārsvaru kopvērtējumā pār komandas biedru Horhi Prado, kuram šobrīd tikpat punktu.

Pasaules motokrosa čempionāta 13. posms norisinājās Semarangas trasē. "Red Bull KTM Factory Racing" komandu pārstāvošais Jonass uzvarēja pirmajā braucienā, taču otrajās sacīkstēs jau sākumā piedzīvoja kritienu, spējo aizcīnīties līdz sestajai vietai finišā.

"Šis posms man bija daudz labāks par iepriekšējo, tāpēc nevaru būt pārāk sarūgtināts, jo darīju visu, ko varēju, lai gan otrā brauciena sākumā veiksme nebija manā pusē," stāsta Jonass. "Biju labā fiziskā formā, arī mans ātrums bija pietiekošs - trasē jutos labi. Ar nepacietību gaidu atgriešanos Eiropā. Pēc tik garas nedēļas gribu ātrāk atgriezties normālā treniņu režīmā. Tāpat gribu atkal palielināt pārsvaru kopvērtējumā."

Uzvarot otrajā braucienā, arī summā triumfēja Jonasa komandas biedrs Prado. Tagad abiem pasaules čempionāta kopvērtējumā vienāds punktu skaits.

"Nedēļas nogale bija lieliska," atzīst Prado. "Kad piektdien ieradāmies trasē, tā izskatījās tiešām laba. Šķita, ka tā varētu būt man piemērota, lai gan šis nebija tas segums, kas būtu vislabāk piemērots manam braukšanas stilam. Sacīkstes patiesi izbaudīju un esmu priecīgs par gūto uzvaru posmā, kā arī to, ka esmu panācis Paulu kopvērtējumā. Labāku nedēļas nogali nevar vēlēties."

Nākamās sacensības sportisti atkal aizvadīs Eiropā. Sezonas 14. posms gaidāms 22. jūlijā Čehijā, Loketas trasē, kur pirms gada Jonass kļuva par posma uzvarētāju.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs