Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 24. jūnijs
Vārda dienas Jānis

Jonass: "Ātruma pietika, bet nevienā braucienā nepadevās starti"

 • Juris Dargēvičs | Foto: Ray Archer, KTM Images
 • |
 • Publicēts 2018. gada 10. aprīlī
 • 2 komentāri

Aizvadījis līdz šim sliktāko sacīkšu nedēļas nogali 2018. gada pasaules čempionātā, Pauls Jonass atzīst, ka Pjetramuratas trasē viņam ātruma bijis pietiekoši, tomēr nevienā no sacīkstēm nav izdevies veikt gana labu startu.

"Red Bull KTM Factory Racing" komandas braucējs sestdien bija ātrākais abās treniņbraucienu sesijās, taču kvalifikācijā startā sadūrās ar Rubenu Fernandesu, kā rezultātā cīņu bija spiests atsākt no beigām un finišēja tikai 15. vietā. 

Svētdien iesildīšanās treniņā atkal izdevās sasniegt labāko rezultātu, bet gan pirmajā, gan otrajā finālbraucienā pēc starta latvietis bija vien ap desmito pozīciju. Pirmajā reizē izdevās aizcīnīties līdz ceturtajai vietai, arī otrajā braucienā rezultāts varēja būt līdzīgs, tomēr notika sadursme ar Henriju Jakobi, sekoja kritiens un beigās finišā tikai devītā vieta.

"Es teiktu, ka visu nedēļas nogali man bija pietiekoši labs ātrums," stāsta Jonass. "Gan brīvajos treniņbraucienos, gan iesildīšanās braucienos un laika ieskaites treniņā viss gāja labi. Vienkārši nesanāca veikt labus startus. Īsumā sakot, starti neizdevās. Pieļāvu pāris kļūdas un kritu, un tas nav veids, kā gribējām aizvadīt šo pasaules čempionāta posmu. Turpināsim strādāt."

Trentino "Grand Prix" summā Jonass ieguva piekto vietu, kamēr posmā uzvarēja viņa komandas biedrs Horhe Prado. Tagad spānis pacēlies uz otro vietu kopvērtējumā un Jonasam, kurš aizvien ir līderis, zaudē 28 punktus. Prado pēc šīs dominējošās uzvaras ir gatavs cīnīties par titulu.

"Šī bija gandrīz perfekta nedēļas nogale un tas ir labi, ka varu pietuvoties čempionāta līderim," saka Prado, kurš šī posma laikā Jonasam atguva 17 punktus. "Jonass ir spēcīgs, bet šī nebija viņa labākā nedēļas nogale. Čempionāts ir garš un vēl jāaizvada 16 posmi."

2 komentāri

 • Viesturs pirms 1 gada

  Šajā trasē ne parāk spīdoši gāja arī citiem no kopvērtējuma aukšgala:
  Prado taču arī pamanījās pēdējā aplī pazaudēt līderību;
  Olsenam gāja vēl sliktāk;
  Sanavejam pat nullīte

 • Strijbos pirms 1 gada

  Viss kārtībā...nakošajâ gonkā 1-1!
  Gribeju palabot autoru...otrajā braucienā uzvarēja Kovingtons!!!

Vārds

Komentārs