Rīgā 8°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 25. maijs
Vārda dienas Anšlavs, Junora

Jonass iegūst divas balvas un pateicas lieliskajiem faniem

  • Foto: Martin Plesnik
  • |
  • Publicēts 2018. gada 22. decembrī
  • 1 komentāri

Motokrosists Pauls Jonass piektdienas vakarā notikušajā aizvadītā gada Latvijas labāko sportistu apbalvošanas ceremonijā saņēma divas balvas, kā arī pateicās daudzajiem līdzjutējiem par fantastisko atbalstu.

"Latvijas Gada balvas sportā 2018" līdzjutēju balsojumā, kurā tika noteikts 2018. gada populārākais sportists Latvijā, līdz fināla trijniekam tika divi motoru sporta pārstāvji - uz balvu pretendēja gan Jonass, kurš ir aizvadītās sezonas pasaules vicečempions motokrosā, gan Eiropas čempions rallijkrosā Reinis Nitišs. Izšķirošajā balsojumā uzvaru guva Jonass, par šo panākumu izsakot emocionālu pateicību plašajam savu līdzjutēju pulkam.

Jonass šogad uzvarēja piecos pasaules čempionāta posmos MX2 klasē, atsevišķos braucienos pirmajā vietā finišējot 14 reizes. Diemžēl neizdevās aizstāvēt pērn izcīnīto titulu, kam vismaz daļēji par iemeslu var minēt gūto traumu. Nesen arī kļuva zināms, ka nākamgad Jonass startēs MXGP klasē, kur pārstāvēs "Husqvarna" rūpnīcas komandu.

Otru balvu Jonass saņēma kategorijā "Labākais tehnisko veidu sportists", pārspējot Nitišu, kurš šogad atgriezās Eiropas rallijkrosa čempionātā un triumfēja spēcīgākajā "Supercar" klasē, kā arī blakusvāģu motokrosa kantētāju Kasparu Stupeli, kurš pasaules čempionātā kopā ar holandieti Etjēnu Baksu, par spīti traumām, ieguva trešo vietu, kā arī palīdzēja Nīderlandei uzvarēt Nāciju kausā.

Jāpiemin, ka Jonass vienīgais no motoru sporta pārstāvjiem pretendēja arī uz gada labākā Latvijas sportista titulu.

Tikmēr Rīgā, Biķernieku trasē notikušais pasaules rallijkrosa čempionāta posms "Neste World RX of Latvia" tika atzīts par 2018. gada Latvijas "Notikumu sportā". Posma organizatori ir Raimonds Strokšs un viņa komanda.

1 komentāri

  • Jānis pirms 1 gada

    Super,kaut visi viņi malači!.

Vārds

Komentārs