Jonass Nīderlandē otrais, čempions tiks noskaidrots pēdējā posmā

• Juris Dargēvičs | Foto: mxgp.com
  • |
  • Publicēts 2017. gada 11. septembrī
  • 0 komentāri

Nedēļas nogalē Nīderlandē, Asenes trasē tika aizvadīts pasaules motokrosa čempionāta priekšpēdējais posms, kur MXGP klasē titulu priekšlaicīgi nodrošināja Antonio Kairoli, bet Pauls Jonass MX2 klasē ieguva otro vietu. Šīs klases čempions tiks noskaidrots pēdējās sacīkstēs nākamsvētdien.

Pēc neveiksmīgās kvalifikācijas, kad sanāca krist un finišēt tikai 19. vietā, pirmajā finābrucienā tieši Jonass startā pārņēma vadību. Sacensību laikā uz dažiem apļiem viņu bija apdzinis otrs "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sportists Horhe Prado, tomēr latvietis vadību atguva, pēdējos apļos kāpināja tempu un uzvarēja.

Džeremijs Sīvers finišu sasniedza piektais un tobrīd Jonasa pārsvars pār viņu kopvērtējumā bija jau 49 punkti. Otrais brauciens, kur uzvarēja Prado, bet Sīvers guva otro vietu, tik labs Jonasam neizvērtās - sākotnēji iekārtojies ap desmit pozīciju, viņš spēja aizcīnīties līdz septītajai vietai finišā.

Posmā MX2 klasē uzvarēja Prado, kamēr Jonass ieguva otro vietu. Tā kā šobrīd Jonasam ir 41 punkta pārsvars pār Sīveru, čempions tiks noskaidrots pēdējā posmā, kas norisināsies jau 17. septembrī Francijā.

MXGP klasē abos braucienos uzvarēja Džefrijs Herlingss no "Red Bull KTM Factory Racing" vienības, bet viņa komandas biedrs Antonio Kairoli priekšlaicīgi nodrošinājis 2017. gada titulu.