Rīgā 3°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 19. novembris
Vārda dienas Betija, Elizabete, Liza, Līze

Jonass: "Par 90% esmu drošs, ka nākamgad startēšu MXGP klasē"

  • AutoEuro | Foto: Gino Maes
  • |
  • Publicēts 2018. gada 8. jūnijā
  • 0 komentāri

Motosportists Pauls Jonass apstiprinājis, ka jau šobrīd ir visai droši zināms par viņa pāriešanu uz MXGP klasi 2019. gada pasaules motokrosa čempionāta sezonā.

"Red Bull KTM Factory Racing" komandas sportists šobrīd veiksmīgi startē MX2 klasē, kur pērn kļuva par čempionu, bet šosezon mēģina titulu nosargāt. Jonass uzvarēja iepriekšējā posmā, kas notika Lielbritānijā, un pašlaik ir līderis kopvērtējumā.

Jonasam šobrīd ir 21 gads un, atbilstoši vecumam, viņš vēl varētu startēt MX2 klasē arī nākamgad. Tomēr jaunie noteikumi paredz, ka sportists nedrīkst aizstāvēt titulu divas reizes, līdz ar to, ja viņš kļūs par čempionu arī šogad, vairs nebūs tiesīgs startēt ar MX2 motociklu vēl vienu sezonu.

Lai vai kā, arī citādi Jonass jau ir pieņēmis lēmumu, ka vēlas un ir gatavs pāriet uz MXGP klasi.

"Mēs ar komandu esam par to runājuši un man jau ir rezervēts 450 kubikcentimetru "KTM" motocikls," viņš stāsta. "Viņi man ļoti palīdz šajā ziņā. Par 90 procentiem esmu drošs, ka pāriešu uz MXGP klasi, pat tad, ja neuzvarēšu šī gada čempionātā. Tas būs grūti, ņemot vērā, kādu sniegumu rāda Džefrijs Herlingss un Antonio Kairoli. Līmenis tur ir ļoti augsts."

Abi "Red Bull KTM Factory Racing" komandas sportisti dominē šī gada MXGP čempionātā, ieņemot pirmās divas pozīcijas.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs