Rīgā 21°C
Sekojiet ziņām
pirmdiena 24. jūnijs
Vārda dienas Jānis

Jonass uzvar Spānijas PČ posma kvalifikācijā

  • Juris Dargēvičs | Foto: mxgp.com
  • |
  • Publicēts 2018. gada 24. martā
  • 0 komentāri

Ar izcīnītu uzvaru pasaules motokrosa čempionāta trešā posma kvalifikācijas sacensības MX2 klasē Spānijā, "Redsand" trasē noslēdzis Pauls Jonass. Tuvu latvietim finišēja viņa komandas biedrs Horhe Prado, kuru Jonass jau sacīkšu sākumā prata apdzīt.

No "Red Bull KTM Factory Racing" braucējiem labākais starts padevās tieši Prado, kurš pirmajā līkumā nonāca vadībā, izpelnoties "holsehot" balvu.

Ilgi Prado līdera godu nenosargāja, jo Jonass jau pirmajā aplī spāni apdzina. Turpinājumā latvietis turējās priekšā komandas biedram, tomēr tālu atrauties nespēja, līdz ar to bija svarīgi nepieļaut kļūdas, jo Prado jebkuru no tām varēja izmantot, lai atgūtu vadību. Finišu Jonass sasniedza pirmais, izcīnot uzvaru.

Prado sacensības pabeidza otrais, zaudējot uzvarētājam tikai 0.6 sekundes, taču viņam uzmanība bija jāpievērš ne vien Jonasam, bet arī Darijanam Sanaijejam no "Bike It DRT Kawasaki" komandas, kurš visa brauciena garumā turējās cieši aizmugurē. Apdzīt mājinieku Prado tomēr neizdevās un Sanaijejs finišēja trešajā vietā, lai gan zaudējot pavisam nedaudz.

Jonass šobrīd ir pasaules čempionāta līderis MX2 klasē. Iepriekšējos divos posmos Argentīnā un Nīderlandē viņam bija pa spēkam ierindoties pirmajā vietā visos finālbraucienos un to pašu sportists mēģinās panākt svētdien, kad finālsacīkstes notiks Spānijā. To sākums paredzēts plkst. 14:00 un 17:00 pēc Latvijas laika.

Spānijas posma kvalifikācija MX2 klasē

Vieta Sportists Valsts Motocikls Rezultāts
1. Pauls Jonass LAT KTM 12 apļi
2. Horhe Prado ESP KTM +0.633
3. Darijans Sanajeijs USA Kawasaki +1.168
4. Tomass Kjers Olsens DEN Husqvarna +3.618
5. Hanters Lorenss AUS Honda +4.088
6. Bens Vatsons GBR Yamaha +21.981
7. Tomass Kovingtons USA Husqvarna +23.228
8. Adamss Sterijs GBR Kawasaki +26.988
9. Olano Laranaga ESP Husqvarna +29.001
10. Džeds Bītons AUS Kawasaki +31.222

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs