Rīgā 11°C
Sekojiet ziņām
svētdiena 21. jūlijs
Vārda dienas Meldra, Meldris, Melisa

Kairoli nu Herlingss traumu dēļ izlaidīs arī nākamo MXGP posmu

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: mxgp.com
  • |
  • Publicēts 2019. gada 4. jūlijā
  • 0 komentāri

Antonio Kairoli cerības šogad kļūt par pasaules motokrosa čempionu iedragājusi iepriekš sacensībās gūtā trauma, kuras dēļ viņš būs spiests izlaist arī šonedēļ Indonēzijā gaidāmo MXGP posmu. Tāpat startēt aizvien nevar Džefrijs Herlingss.

"Red Bull KTM" rūpnīcas komandas sportists Kairoli nesen notikušajā pasaules čempionāta posmā Ķegumā startēja nepilnīgā fiziskajā formā, jo Latvijā ieradās ar saķertu vīrusu un pēc kritiena Krievijā aizvien līdz galam nesadzijušu labo plecu. Neskatoties uz to, pirmajā braucienā viņš finišēja trešais, bet otrajā braucienā krita, izsitot jau iepriekš traumēto labo plecu. Šobrīd Kairoli aizvien nav atguvies, lai varētu atgriezties uz starta.

Tikmēr Herlingss, kurš jau janvārī guva smagu kājas traumu un sezonas pirmajos posmos nestartēja, atkal savainojās Ķeguma trasē. Viņam vēlāk tika veikta labās kājas apakšdaļas operācija, un kādu laiku sportists atkal nevar startēt.

Tas nozīmē, ka, tāpat kā iepriekšējā posmā Vācijā, arī šonedēļ Indonēzijā, Palembangas trasē MXGP klasē neizies uz starta neviens no spēcīgās "Red Bull KTM" komandas braucējiem. Herlingss gan šogad nav pretendents uz titulu, kamēr Kairoli pēc viena izlaista posma ir jau 83 punktus aiz līdera Tima Gajsera, kurš pārstāv "Team HRC".

MXGP kopvērtējums:

Vieta Sportists Valsts Motocikls Punkti
1 Gajser, Tim SLO HON 441
2 Cairoli, Antonio ITA KTM 358
3 Seewer, Jeremy SUI YAM 289
4 Tonus, Arnaud SUI YAM 288
5 Paulin, Gautier FRA YAM 288
6 Jasikonis, Arminas LTU HUS 249
7 Van Horebeek, Jeremy BEL HON 225
8 Coldenhoff, Glenn NED KTM 220
9 Jonass, Pauls LAT HUS 219
10 Desalle, Clement BEL KAW 208

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs