Rīgā 4°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 17. oktobris
Vārda dienas Gaitis, Gaits, Karīna

Kārlis Alberts Reišulis saņems "KTM" atbalstu un startēs gan Eiropā, gan Austrālijā

  • Motofavorts.lv
  • |
  • Publicēts 2018. gada 12. janvārī
  • 1 komentāri

Uzņēmuma pastāvēšanas laikā "Motofavorīts" ir sniedzis atbalstu vairākiem Latvijas motoklubiem un sportistiem, un šis gads nebūs izņēmums. Kopā ar "KTM" šogad tiks atbalstīts viens no vadošajiem Latvijas junioriem motokrosā - Kārlis Alberts Reišulis.

Kārlis ir vairākkārtējs Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempions, startējis Eiropā, uzrādot atzīstamus rezultātus, un vairākkārt pārstāvējis Latvijas izlasi dažādās starptautiskās sacensībās. Atskatoties uz Kārļa sasniegumiem un aizvadīto sezonu, nav šaubu, ka ar katru gadu ir jūtams aizvien lielāks progress.

Jau vairākus gadus "Motofavorīts" ir veiksmīgi sadarbojies ar Ventspils motoklubu "Rodeo", kas jau desmit reizes savā pastāvēšanas vēsturē ir uzvarējis Latvijas čempionātā. Tieši "Rodeo" komandas paspārnē šosezon atradīsies Kārlis un būs redzams uz "KTM 85 SX" motocikla.

Par saviem mērķiem Kārlis šosezon ir izvirzījis iekļūšanu Latvijas čempionāta pirmajā trijniekā, kā arī pirmā desmitnieka sasniegšanu Eiropas un Vācijas ADAC čempionātos, tāpat arī atrasties starp labākajiem 15 braucējiem Junioru pasaules čempionātā, kas šogad norisināsies Austrālijā.

"Esmu priecīgs pievienoties "KTM" komandai," stāsta Kārlis Alberts Reišulis. "Domāju, ka kopā ar "KTM" mēs sasniegsim izvirzītos mērķis, jo "KTM" ir pārliecinoši uzvarētāji motosporta pasaulē. Paldies "KTM Latvija" par atbalstu, kā arī motoklubam "Rodeo" un tās vadītājam Arvim Sanderam par uzticēšanos."

1 komentāri

  • Vizma Freimane pirms 9 mēnešiem

    Priecājos, ka mūsu talantīgais un centīgais Kārlis ir tik daudz sasniedzis un jebkurš atbalsts ir cieņas vērts! Ticu, ka viņš par sevi liks runāt ne tikai Latvijā !

Vārds

Komentārs