Rīgā 13°C
Sekojiet ziņām
piektdiena 24. maijs
Vārda dienas Ilvija, Marlēna, Ziedone

Kaspars Stupelis un Etjēns Bakss dodas uz Ameriku

  • Juris Dargēvičs | Foto: Facebook.com/velolv/
  • |
  • Publicēts 2018. gada 2. janvārī
  • 0 komentāri

2017. gada pasaules čempions blakusvāģu motokrosā Etjēns Bakss un viņa nākamās sezonas kantētājs Kaspars Stupelis ir devušies uz ASV, lai šo sporta veidu popularizētu otrpus okeānam.

Lai gan formāli notiek pasaules čempionāts, faktiski visi tā posmi risinās Eiropā un reti uz starta iziet braucēji no citiem kontinentiem.

Etjēns Bakss atzīst, ka startēt Amerikā vienmēr bijis viņa sapnis: "Kalifornija ir motokrosa meka, gribu to sajust un izmēģināt, gribu to beidzot izdarīt. Gan man, gan Kasparam šī būs unikāla iespēja, kas varbūt dota tikai reizi dzīvē. Tas sen bijis mans sapnis, un sapņus vajag piepildīt."

Sportisti jau ir devušies uz Losandželosu, kur plāno uzkavēties gandrīz divas nedēļas. Baksa/Stupeļa ekipāža sevi trasē atrādīs milzu popularitāti iemantojušā "Monster Energy AMA Supercross" čempionāta pirmā posma laikā, kas 7. janvārī notiks Anaheimā. Vēl pirms tam sportisti dienu veltīs, lai tiktos un runātu ar žurnālistiem.

"Arī man šis ir sapņa piepildījums," stāsta Stupelis. "Jau 20 vai 30 gadus tiek runāts, ka dažām spēcīgākajām komandām būtu jādodas uz Ameriku un jāparāda, uz ko tās ir spējīgas, bet neviens to nekad vēl nebija izdarījis. Esmu priecīgs būt komandā, kas to beidzot paveiks."

Kā zināms, pēc divu sezonu pārtraukuma šogan Etjēns Bakss un Kaspars Stupelis atkal ir apvienojušies un kopā cīnīsies par 2018. gada pasaules čempiona titulu. Bakss līdz šim to izcīnījis divreiz, bet Stupelis - trīs reizes.

 

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs