Rīgā 19°C
Sekojiet ziņām
trešdiena 15. jūlijs
Vārda dienas Egija, Egmonts, Egons, Henrihs, Henriks

Krievijas MXGP posmā traumas guvuši Desāls, Bobriševs un Lupino

  • Teksts: Juris Dargēvičs | Foto: Monster Energy Kawasaki
  • |
  • Publicēts 2019. gada 10. jūnijā
  • 1 komentāri

MXGP pasaules čempionāta viens no spēcīgākajiem braucējiem Klemēns Desāls pagājušās nedēļas nogalē notikušajā posmā Krievijā kritiena rezultātā iedzīvojies savainojumā. Tāpat lūzumus Orļonokas trasē guvuši Jevgēņijs Bobriševs un Alesandro Lupino.

"Monster Energy Kawasaki" rūpnīcas komandas sportists Klemēns Desāls uzvarēja pasaules motokrosa čempionāta Krievijas posmā gan 2017., gan 2018. gadā, taču šoreiz sacensības viņam izvērsās pagalam neveiksmīgas. Pirmajā braucienā Desāls sākotnēji bija otrais, bet tad krita, lai gan cīņu varēja turpināt. Beļģis cīnījās par ceturto vietu, kad neilgi pirms finiša atkal piedzīvoja kritienu, šoreiz jau ar daudz nopietnākām sekām. Viņam konstatēti stilba kaula un mazā liela kaula lūzumi.

Arī mājinieks Jevgēņijs Bobriševs, kurš pārstāv "BOS Factory Kawasaki" komandu, bet neaizvada pilnu sezonu, jo iepriekš veica plaukstas locītavas operāciju, Orļonokas trasē izstājās pirmajā braucienā un otrajā uz starta neatgriezās. Pirmā brauciena sākumā viņš turējās 11. pozīcijā, bet nobraucienā uz slidenā seguma krita, gūstot divus lūzumus kājā.

Pirmajā braucienā cieta arī Alesandro Lupino. "Gebben Van Venrooy Kawasaki" komandas sportists no 25. pozīcijas startā bija aizcīnījies līdz 15. vietai, kad pamatīgi krita. Pēc notikušā viņš tika nogādāts slimnīcā Krasnodarā, kur itālim tika konstatēti četri lūzumi mugurā un viens krūšu apvidū.

Komentāri

Šai ziņai vēl nav komentāru

Vārds

Komentārs